2733
2734
عنوان

بعضیا چیکار میکنن یهو انقدر پولدار میشن جدی

| مشاهده متن کامل بحث + 1988 بازدید | 20 پست

به موقع خرید میکنن مثلا برادرم پنج سال پیش خونه خرید تو شهرک غرب ۸۰۰ میلیون الن شده ۳ میلیارد ماشین خرید ۱۰۰ ملیون الان شده ۵۰۰ باز خونه خرید ۶۰۰ الن ۱/۵ ملیارد اینجوریه ، زنش طلا خرید سرویس ۴۰ تو من الن ۱۵۰ ملیون ، پول که دست باشه هی پول میاد رو پول بخصوص که ذهن اقتصادی هم داشته باشی

به موقع خرید میکنن مثلا برادرم پنج سال پیش خونه خرید تو شهرک غرب ۸۰۰ میلیون الن شده ۳ میلیارد م ...

اره واقعا 😍خوش بحال زنداداشت🤣🤣🤣🤣

سر بزنید به اینجا☺اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری(س)ما بیهوده به این دنیا نیومدیم یه توصیه دوستانه :برید بگردید ببینید هدف آفرینش و خلقت خودتون چیه برای اون زندگیتون بسازیدostad_shojae@اینجا کمکتون میکنه.              قربون غریبیت آقا😔.                                      پاشدم عائله پیداکردم از خودم فاصله پیدا کردم ؛ سعی کردم به تو مشغول شوم حیف شد مشغله پیدا کردم ؛ آقا....من سر اینکه به تو دل دادم با همه مسئله پیدا کردم...! در نمازم خم ابروی تو را در قنوتم گله پیدا کردم ؛ انتظار این همه انصاف نبود مُردم فیصله پیدا کردم.        آزادی؛ اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوشبحال داداشم چون زنش مغز اقتصادیه !! داداشم گیججج

بازم خوشبحال زنداداشت🤣🤣🤣چون منم مغزم خوب کاری میکنه ولی شوهرم میگه نه تو نمیدونی کار خودشو میکنه گند میزنه برمیگرده😑

سر بزنید به اینجا☺اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری(س)ما بیهوده به این دنیا نیومدیم یه توصیه دوستانه :برید بگردید ببینید هدف آفرینش و خلقت خودتون چیه برای اون زندگیتون بسازیدostad_shojae@اینجا کمکتون میکنه.              قربون غریبیت آقا😔.                                      پاشدم عائله پیداکردم از خودم فاصله پیدا کردم ؛ سعی کردم به تو مشغول شوم حیف شد مشغله پیدا کردم ؛ آقا....من سر اینکه به تو دل دادم با همه مسئله پیدا کردم...! در نمازم خم ابروی تو را در قنوتم گله پیدا کردم ؛ انتظار این همه انصاف نبود مُردم فیصله پیدا کردم.        آزادی؛ اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست.
2728
بازم خوشبحال زنداداشت🤣🤣🤣چون منم مغزم خوب کاری میکنه ولی شوهرم میگه نه تو نمیدونی کار خودشو میکنه ...

اره والا گفتم که داداشم حرف گوش کنه ، از همه بهتر برا بچه هاشون ، الانم میدونم کلی طلا دارن تو بانک