1608
1609

سلام برام سوال جدأ چیکار میکنید

تمام دور و اطرافمون پر ماشالله

از تمام کسانی که بیکار بودن و یکی دوساله سرکار رفتن خونه خریدن ماشالله مثلا

یا شغلشون معمولیه نگهبانن یا راننده بعد پولدارن

تمام کسایهایی که هستن کسانین که هم همیشه ظاهرشون و رخت و لباسشون عالی بوده هم مسافرت و تفریحاتشون کامل بوده یعنی صرفه جویی و بخور و نمیر و قناعتی نبوده

میشه  یه صلوات برای خونه خریدنمون بفرستید

همه  لباس  میپوشن  اما  هر  لباسی  خاص  نیست

1522

این دوره زمونه توی از 4راه میشه ثروتمند شد

1:همسرپولدارپیدا کنی 2:ارث3:گنج4:اختلاس

فقط 26 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر م قانون جذب !!!!! دوست عزیز برای باردار شدنم یه صلوات می‌فرستی.
اگه پولداره چه جوری نگهبان و راننده مونده!! امکان نداره مگر اینکه وضع متوسطی داره یا ارث چیزی بهش ر ...

والا دوتا خونه دارن هر ماه هم یه تیکه طلا میخرن بعد میپرسی شغلتون چیه میگن نگهبان تئاتر

دوروبر ما که همه با تلاش و داشتن شغل خوب پولدار شدن .یا با ادم پولدار ازدواج کردن 

من همان دم که وضو ساختم از چشمه ی  عشق ،چار تکبیر زدم یکسره برهر چه که هست، قاسم از دولت عشق تو سلیمانی شد،یعنی از وصل تواش نیست بجز باده به دست 🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁 خوشا ای دل بال و پر زدنت ،شعله ور شدنت در شبانگاهی 😔💖  
این دوره زمونه توی از 4راه میشه ثروتمند شد 1:همسرپولدارپیدا کنی 2:ارث3:گنج4:اختلاس

همه اونایی که میشناسم هیچ کدومشون نیست بیش از ۱۰۰ نفر میشناسیم😐🙄

1432
دوروبر ما که همه با تلاش و داشتن شغل خوب پولدار شدن .یا با ادم پولدار ازدواج کردن 

شغل خوب چقدر درآمد داره ۵ تومن ۱۰ تومن

چه شغلیه ۱۰ تومن درامدش  به مام بگید

شغل خوب چقدر درآمد داره ۵ تومن ۱۰ تومن چه شغلیه ۱۰ تومن درامدش  به مام بگید

ده تومن زیاده؟؟؟؟من شوهرم تولید کننده مواد شوینده اس.خودشم این کارو زده و بدون یه قرون کمک از کسی .ده تومنو داره.وصعمونم معمولیه مسافرتمون خونمون همه چیزمون.من منظورم از پولدار  بیشتر ازینا بود

من همان دم که وضو ساختم از چشمه ی  عشق ،چار تکبیر زدم یکسره برهر چه که هست، قاسم از دولت عشق تو سلیمانی شد،یعنی از وصل تواش نیست بجز باده به دست 🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁 خوشا ای دل بال و پر زدنت ،شعله ور شدنت در شبانگاهی 😔💖  
ده تومن زیاده؟؟؟؟من شوهرم تولید کننده مواد شوینده اس.خودشم این کارو زده و بدون یه قرون کمک از کسی .د ...

اره ده تومن برا من یکی که خیلی خوبه

اره ده تومن برا من یکی که خیلی خوبه

درامد خوبیه ولی کسیو پولدار نمیکنه.ما مستاجریم یه ماشین داریم اونم تیبا ،یه موتور.یکم پس انداز داریم ولی خوب خرج مبکنیم ولی نه لاکچری 

1523

به موقع خرید میکنن مثلا برادرم پنج سال پیش خونه خرید تو شهرک غرب ۸۰۰ میلیون الن شده ۳ میلیارد ماشین خرید ۱۰۰ ملیون الان شده ۵۰۰ باز خونه خرید ۶۰۰ الن ۱/۵ ملیارد اینجوریه ، زنش طلا خرید سرویس ۴۰ تو من الن ۱۵۰ ملیون ، پول که دست باشه هی پول میاد رو پول بخصوص که ذهن اقتصادی هم داشته باشی

به موقع خرید میکنن مثلا برادرم پنج سال پیش خونه خرید تو شهرک غرب ۸۰۰ میلیون الن شده ۳ میلیارد م ...

اره واقعا 😍خوش بحال زنداداشت🤣🤣🤣🤣

خوشبحال داداشم چون زنش مغز اقتصادیه !! داداشم گیججج

بازم خوشبحال زنداداشت🤣🤣🤣چون منم مغزم خوب کاری میکنه ولی شوهرم میگه نه تو نمیدونی کار خودشو میکنه گند میزنه برمیگرده😑

بازم خوشبحال زنداداشت🤣🤣🤣چون منم مغزم خوب کاری میکنه ولی شوهرم میگه نه تو نمیدونی کار خودشو میکنه ...

اره والا گفتم که داداشم حرف گوش کنه ، از همه بهتر برا بچه هاشون ، الانم میدونم کلی طلا دارن تو بانک   

1611