2737
2739
عنوان

عفونت و بارداری

267 بازدید | 9 پست

بچع ها عفونت نمیزاره باردار بشی؟ من عفونت قارچی داشتم قرص مصرف کردم ولی حس میکنم کامل خوب نشدم اقدام هم داشتم ۲۰ موعودم بوده گذشته همون روز بی بی چک زدم منفی بود حالا چ کنم ن باردارم شدم ن پریود

خدایا شکرت مراقب کنجد تو دلم باش. ایشالا دامن همه منتظرا سبز بشه به حق پنج تن😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم واسه اطمینان بیشتر برو آزمایش بده.چون یکی از دلایل ناباروری عفونته

انشاا... که مشکلت حل بشه

آدم خوبــــــــــی باش ولی وقتت رو برای اثباتش به دیگران تلف نکن .... !

عفونت باعث بارداری خارج رحمی میشه +عفونت لگن.

اگه م با عفونت باردارشین دوران بارداری پر دردسر میسه و خطر سقطم بالا میره،داروهاتو تا آخر استفاده کن،از دامن این مدت استفاده کن، با دستمال اصلا خودتو خشک نکن با سشوار  فقط،از اون پمادان ان ان  و کلوتریمازول اگه خارش داری استفاده کنید به صورت موضعیش دور واژن، توی آب نمک ،سرکه سیب طبیعی و آب، بتادین و آب  نشستن کمک میکنه،میتونی از ماست استفاده کنی ،دود اسفند و عنبر نسا هم به واژنت برسه خیلی کمک کننده س+شورتاتو تو آفتاب خشک کن ،اگرم آفتاب نداری حتما بعد خشک شدنش اتوش کن.از پونه کوهی م استفاده کن جوشونده ش کمک کننده س.

2738
عزیزم شما باوجود عفونت باردار شدی؟ چجوری درمان کردی؟ 

اره عزیزم عفونت داشتم باردار شدم درمان نشد ولی سعی کن اگه عفونت داری برطرف کنی بعد باردار شو چون من خیلی سختی کشیدم ی هفته اینا بستری شدم الان تازه کمی عفونتم بهتر شده

خدایا شکرت مراقب کنجد تو دلم باش. ایشالا دامن همه منتظرا سبز بشه به حق پنج تن😍😍😍