2410
2553
عنوان

عاقایی الان باس زنگ در رو بزنه

199 بازدید | 36 پست

برم در و باز کنم و اونم بگه امروز زودتر اومدم گفتم شب جمعه ای کنار اهل و عیال باشم منم با چشای پف کرده  و قی کرده از خواب بش بگم وای صدبار بهت نگفتم کلید با خودت ببر من تازه خوابم رفته از ۱۲تا ۷ نیکی بیدار بوده 

برو به نیلی و نازار صبونه بده بزار منم ۵ دیقه بخوابم اه درم ببند عاقاییم ناراحت شه بره از اتاق بیرون من با حرص دوباره داد بزنم در روووووببببننننند بعدم عاقایی نبنده منم متکا پرت کنم سمت در در بسته بشع بگیرم بخوابم 😆😆

زندگی متاهلی خیلی هیجان انگیزتره😆

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   

من الان تازه همسرم رفت بعد مال تو الان میخواد برگرده😂😂به نظرم رمان بنویس🤦🏻‍♀️

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

هیجان انگیز ک هس، اما اینی ک شما نوشتی هیجان انگیز نبود

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714

اهل غلط املایی گرفتن نیستم ولی این عاقایی نباید باشه باید آقایی باشه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
هیجان انگیز ک هس، اما اینی ک شما نوشتی هیجان انگیز نبود

این اوج هیجان بود کشمش بین زوجین سر چیزای الکی😆

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   
من الان تازه همسرم رفت بعد مال تو الان میخواد برگرده😂😂به نظرم رمان بنویس🤦🏻‍♀️

عاقاییشون شبکاری داشته😉

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
عاقاییشون شبکاری داشته😉

😂😂🤦🏻‍♀️اقاییشون پاینده باشه😂

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
باز بهتر از آخایی هست😷😷

🤔

2706