2733
2734
عنوان

لعنت به همچین زنایی

7686 بازدید | 191 پست

بچه ها همسایمون ی خانم خوشگل مودب خانواده دار و اصیل 

شوهرش آشپز ی رستوران بزرگه 

ی زنه از خدا بیخبر با دوتا بچه و شوهر گیر میده ب شوهر این بنده خدا 

چند ماه پیش بهم گفت یکی از خانم های گارسون رستوران وقت و بی وقت به بهانه های مختلف ب شوهرم زنگ میزنه 

ولی شوهرش خیلی آدم خوبی بود خیلی با شخصیت بود سنگین و متین

امروز با گریه اومد دره خونمون گفت شوهرم گفته ترکیه ی سمینار اشپزی ماله نصرت اون آشپز معروفه میرم و استانبول ۳ روزه برمیگردم 

الان این پیامارو برام فرستاده

بزارین ازش اجازه بگیرم اسکرینش و میزارم اگه راضی نبود بقیشو تعریف میکنم

الهم صلی علی محمد وآل محمد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اول اجازه میگرفتی بد تاپیک میزدی

دمت گرم

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2728
2738

یه خوشگل خانوم جذاب بلایکه

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن
2706