1464
1482
عنوان

لعنت به همچین زنایی

7020 بازدید | 191 پست

بچه ها همسایمون ی خانم خوشگل مودب خانواده دار و اصیل 

شوهرش آشپز ی رستوران بزرگه 

ی زنه از خدا بیخبر با دوتا بچه و شوهر گیر میده ب شوهر این بنده خدا 

چند ماه پیش بهم گفت یکی از خانم های گارسون رستوران وقت و بی وقت به بهانه های مختلف ب شوهرم زنگ میزنه 

ولی شوهرش خیلی آدم خوبی بود خیلی با شخصیت بود سنگین و متین

امروز با گریه اومد دره خونمون گفت شوهرم گفته ترکیه ی سمینار اشپزی ماله نصرت اون آشپز معروفه میرم و استانبول ۳ روزه برمیگردم 

الان این پیامارو برام فرستاده

بزارین ازش اجازه بگیرم اسکرینش و میزارم اگه راضی نبود بقیشو تعریف میکنم

الهم صلی علی محمد وآل محمد

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1473

حتما با اون خونه خراب کن رفته😱😱😱😱😱😱😞😞😞😞😞😞

کرماشانگم ای خاک خولین  جگرگوشگه بدره وخانقین تاگردنیا هس کرماشانی هس وه بی کرماشان زندگی دی چوس ❤️❤️❤️❤️❤️دل باید پاک باشد آنقدر پاک که نخواهد چشمی راناپاک کند ❤️❤️❤️❤️مازن هاباید هوای هم را داشته باشیم نه اینکه بخواهیم آوار ودردی شویم برروی زندگی یک دیگر😐😐😐😐...... لطفا درخواست دوستی نفرمایید حتی شما دوست عزیز😡😡😡😡😠لطف کن لایک نکن جون من لایک نکن بابا نکن بفهم لایک نکن افرین 😤😤😤😤😤
8

یه خوشگل خانوم جذاب بلایکه

مادر بزرگ دوستم تو عروسیش بغل گوشش بهش توصیه کرده که هیچوقت تعریف هیچ زنی رو جلو شوهرت نکن چون باعث میشه که شوهرت به زنهای اطرافش دقت کنه و عادتش بشه.بهش یاد داده بود که هیچوقت نون و تخم مرغ تو خونتون تموم نشه چون شبی نصف شبی کسی بیاد خونتون انتظار چلو کباب نداره  حداقل یه نیمرو میزاری جلوش.جایی نباش که ورنخیزی حرفی نزن که ورنتیزی(یعنی مراقب نشست و برخاستت باش).اگه شوهرت دوستت داشته باشه خیالت راحت اما اگه دنیا دوستت داشته باشه شوهرت دشمنت باشه فایده نداره.همیشه پوستو بشکاف پولتو بزار توش یعنی همیشه پس انداز مخفی داشته باش.میگفت تعریف دونفرو پیش بقیه نکن یکی بچه یکی شوهرزود چشم میخورن.میگفت یه روز به این  میرسی که  اول وآخرفقط شوهرت میمونه برات نه بچت نه پدرو مادرت،پس همیشه هوای شوهرتو داشته باش
1474

اگه اسی گذاشت منو لایک کنید خانومای خوشگل و جذاب البته فقط یکی وجدانن همتون باهم لایک نکنید😂😂😂😂😂

کرماشانگم ای خاک خولین  جگرگوشگه بدره وخانقین تاگردنیا هس کرماشانی هس وه بی کرماشان زندگی دی چوس ❤️❤️❤️❤️❤️دل باید پاک باشد آنقدر پاک که نخواهد چشمی راناپاک کند ❤️❤️❤️❤️مازن هاباید هوای هم را داشته باشیم نه اینکه بخواهیم آوار ودردی شویم برروی زندگی یک دیگر😐😐😐😐...... لطفا درخواست دوستی نفرمایید حتی شما دوست عزیز😡😡😡😡😠لطف کن لایک نکن جون من لایک نکن بابا نکن بفهم لایک نکن افرین 😤😤😤😤😤

یاا تنم لرزیدددد 

بگوو بقیشوو

عشق راهی ست برای بازگشت به خانه!بعد از کار،بعد از جنگ،بعد از زندان،بعد از سفر،بعد از...من فکر میکنم فقط عشق میتواند پایان رنج ها باشد💜
1457