2726
عنوان

بعد از سقط

86 بازدید | 10 پست

بچه ها میگم بعد از سقط چقدر بعدش پریود میشیم . من ۱۰روز خونریزی داشتم که قطع شد. حالا خواستم ببینم این خوتریزی سقط ربطی به پریود هم داره

کاربر قدیمیییی😇😇فک کنم ۱۰تا کاربریی داشتم که ۵تاشون رمز عبورو فراموش کرده بودم ☺برای مادرشدنم دعا کنید منم دوس دارم طعم شیرین مادرشدن رو بچشم🤩😍مرسسیی دوستای خوبم
چندهفته بودی؟

در اصل ۷ هفته باس باشه ولی تو سنو ۴ هفته بودم رشدش متوقف شده بود

کاربر قدیمیییی😇😇فک کنم ۱۰تا کاربریی داشتم که ۵تاشون رمز عبورو فراموش کرده بودم ☺برای مادرشدنم دعا کنید منم دوس دارم طعم شیرین مادرشدن رو بچشم🤩😍مرسسیی دوستای خوبم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من ۱۶ ابان سقط داشتم و تا الان هنوز خون ریزی دارم😱 شما چند هفته بودی سقط کردی؟؟؟با قرص سقط کردی یا ...

نه من  ۴ هفته بودم که رشدش متوقف شده بود خودش سقط شد ۱۰روزی خونریزی داشتم بعدشم خوب شد 

من ماه پیش سقط کردم 8هفته درحد لکه بینی بعد سرموعد پریودیم پریود شدم ولی بینهایت شدید تا ده روزم طول ...

اخه میترسم هورمانام قاطی کرده باسه. دیگه به دکترا هم اعتماد ندارم. میخوام بزارم بدنم رو روال خودش پیش بره

اخه میترسم هورمانام قاطی کرده باسه. دیگه به دکترا هم اعتماد ندارم. میخوام بزارم بدنم رو روال خودش پی ...

کلا بارداری و سقط هورمونا قاطی میشه یکم طول میکشه به حالت عادی برگردی عجله نکن من دکترم دارونداد گفت خودت پریود میشی بخاطر همین میگن حداقل تا دوماه باید جلوگیری کنی بعد سقط تا بدن حالت عادی برگرده ، علت سقطت چی بوده من دوبار سقط داشتم

به گمانم گم شده ام ، دراین هیاهوی بی پایان
کلا بارداری و سقط هورمونا قاطی میشه یکم طول میکشه به حالت عادی برگردی عجله نکن من دکترم دارونداد گفت ...

جنین رشد نکرده بود😭😭