تو تلگرام ی نفر اومده زده به تلگرام پیوست که نه میشناسمش نه شمارشو داشتم دارم سکته میکنم

خدا  فروش انواع لوازم آرایش خاص و گوگولی زیر قیمت با تضمین اصالت کالا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
از یه قسمت اصلیه باید پاک شه برا منم خیلی پیش میاد شماره هایی که دوسال پیش حتی پاک کردم یهو میان توت ...

پس بخاطر همین اومده؟پس خیالم راحت باشه هک نشدم؟

نه برو تو ستینگ بعد بزن رو پرایوسی بعد برو تو اکتیو سسیونس اگه جز تلگرام کسی نبود ینی هک نکردنت

دیدم فقط خودم بودم ولی این از کجا اومده

منم یبار سر یه قضیه ای شوهرم جیمیلشو تو گوشی من زد

از اون موقع مخاطباش هروقت ورود میکنن تلگران واسه منم پیام میاد

ربطی به هک شدن نداره

شماره هارو جیمیل ذخیره میشه حای اگه از گوشیتون پاک کنین

نه بابا ربطی به هک نداره

شماره هایی که قبلا سیو کردی و الان پاک کردی تو حافظه گوشی مونده حتی اگه سیم کارت کسی دیگه هم بندازی به گوشیت دربیاری بازم مخاطبین اون به تلگرام بپیونده واسه تو میاد

خدایا شکرت
نه بابا ربطی به هک نداره شماره هایی که قبلا سیو کردی و الان پاک کردی تو حافظه گوشی مونده حتی اگه سی ...

اخه تو مخاطبین نبود

اخه تو مخاطبین نبود

نباشه قبلا تو گوشیت سیو بوده الان پاک شده من یه بار شماره راننده اژانس رو واسه ۱ ساعت سیو کردم بعد پاک کردم بعد چندماه که تلگرام نصب کرد واسه من نوتیفش اومد 

خدایا شکرت
نباشه قبلا تو گوشیت سیو بوده الان پاک شده من یه بار شماره راننده اژانس رو واسه ۱ ساعت سیو کردم بعد پ ...

چه بد حالا چیکار کنم

2706