2726
عنوان

وزن بارداری

25 بازدید | 1 پست

سلام من  توکل دوران بارداریم اول ۱ کیلو ۶۰۰ گرم کم کردم بعدم ۲۰۰ گرم اضاف کردم بعدش ۱ کیلو و۸۰۰ گرم بعدش  ۳ کیلو اضاف کردم ک شد کلا ۵ کیلو تا هفته ۲۷ ۵ کیلو اضاف کردم ولی ازمایش قند دادم گفتن کمی بالاست و بهم رژیم دادن اینکه تاحدسیری نخور گشنت شد بخور ولی سیر نشو قندم نخورمنم رعایت کردم الان رفتم ۱ کیلو و۵۰ گرم کم کرده بودم اخه قندم میخاست بیاد پایین ربطی به وزنمم داشت؟ خطرناک نیست؟ ۲۸ ابان باز ازمایش قند دارم خداکنه ک اومده باشه پایین... ولی الان میشه گفت تاالان ک هفته ۲۹ هستم ۴ کیلو اضاف کردم خیلی نیستش ولی مشاوره تغزیه گفت مشکل مااینه شما نباید یهو اضاف کنی مهم نیست چقد اضاف کردی😞الان خطرناک نیست واسه بچه وزن کم کردم؟تاکی رژیمو ادامه بدم؟

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم