2737
2734
عنوان

سرماخوردگی رو جدی بگیرین

752 بازدید | 23 پست

این ویروسی که جدید اومده .

مشهدی ها باشن میدونن چی میگم ، همه ی مشهد و شهرستان های اطراف و درگیر کرده .

دیشب عروسی بودیم. زن داداشِ زنداداشم میگفت دخترخاله ش فوت کرده شونزده ساله بوده . ده روز پیش

گفتم چرا ?گفت همین سرماخوردگی 

گفتم واقعا؟من بچه هام تازه خوب شدن خودمم هنوز درگیرشم 

گفت اره ، سه روز بود سرماخورده بود دو روز تب داشت . تبش قطع نمیشد بردنش بیمارستان فوت کرد.

تورو خدا جدی بگیرینش .تا سرماخوردین خودتون یا اعضای خانواده، سریع برین دکتر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شوهر از خدا بی خبرم این ویروسو گرفتم منو نمیبره دکتر 

انقد عطسه و سرفه کن تا خودشم بگیره مگه میشه دکتر نبره خب مریضی

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2738
خدا بکنه اصلا بمیرم از دستش 

بارداری؟

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
آره 

ببخشید چقد بی رحمه واقعا چه فکری پیش خودش میکنه 

ووووووییی من دیروز سرما خوردم الان خیلی می ترسم تب و گلو درد ندارم فقط حس می کنم گلو یه مقدار التهاب داره و بینیمگرفته دیشب واسه اینکه نفس بکشم دهن باز خوابیدمصبح خشک خشک شده بود یعنی با این شرایطم ممکنه جدی باشه؟

خداجون واسه همه نعمت هات سپاس گزارم.                                                       
2706