2733
2734
عنوان

رفتن به قبرستان

| مشاهده متن کامل بحث + 12911 بازدید | 137 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اجانین جمع کلمه اجانه هست به معنی پیاله

گفتم به علمتون اضافه کنم😁

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2731
اتفاقا من با یه عده از اقوام دم غروب رفتیم سر مزار پدرشون که تازه فوت شده بود قبرستون تقریبا کسی نبو ...

عزیزم مرده ها به کسی اسیب نمیزنند درسته قبول دارم حرف شماره 

اما انسان میتونه هرنوع انرژی رو جذب کنه 

منم مثل شما مسلمونم عزیزم 

خوب عزیزم اگه مسلمونی رفتن به قبرستان اشکالی نداره چون اونجا میبینی عاقبت ادمه دقیقا کجاست و انرژیت مثبت میشه

این اولین امضای من است.در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍لطفا دعا کنید مادرم به آرزوش برسه
2738
منم همین حسو کردم یه فرقه ای ک چندتا از اعضاشو از نزدیک میشناسم

چقدر قضاوت 

عزیزم کسیو قضاوت نکنین بسپار به خدا حتی منو اگر چیز بدی غیر حق میگم منو بسپار به حقانیت خدا احتیاج به قضاوت نیست 🙏

دقیقا منم تا خوندم فهمیدم عضو فرقه هستن. 

اولین چیزی ک تو فرقه ها میگن قرآنو به زبون خودت بخون درست میگن ها حرفشون درسته باید قرآنو فهمید نه طوطی وار خوند ولی فرقه ها قصدشون تخریب رابطه ی بین مسلموناس

چقدر قضاوت  عزیزم کسیو قضاوت نکنین بسپار به خدا حتی منو اگر چیز بدی غیر حق میگم منو بسپار به ح ...

عزیزم این راه ها عاقبت خوبی نداره. من چند نفر رو میشناسم که چه بلای سرشون اومده. 

از حلقه های عرفان و انرژی درمانی ها و ... 

همشونم میگن مسلمونیم ولی رسما انحراف دارن. 

داعش هم خودشو مسلمون واقعی میدونه

اولین چیزی ک تو فرقه ها میگن قرآنو به زبون خودت بخون درست میگن ها حرفشون درسته باید قرآنو فهمید نه ط ...

گلم من خوندم و واقعا معجزه دیدم و خیلیای دیگه 

من فارسی خوندم که متوجه بشم خدا چی گفتن 

تا نخونده بودم نمیدونستم اصلا 

من پیشنهاد دادم اهل فرقه ایی نیستم اگر کسی دوست داره انجام بده انشالله که وضعیت شرایط همه تغییر کنه 

2706