2410
2553
عنوان

میخوام از دست مهمونا برم شهرستان زندگی کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1583 بازدید | 116 پست
شوهرم نمیذاره، به اون زنگ میزنن میگه بیاین

خوب خودتو بزن به مريضي تو اين گروني كي ميخواد خرج ديگرانو بده 

زندگیم بهتر و بهتر می شود . حالا به سوی بهترین ها پیش می روم .  
اخ اخ. حالا ما اومدیم مشهد زندگی میکنیم هرررکی ک تا دیروز جداب سلاممونم نمیداد میاد خونمون. فک میکنه ...

چقدر درک بعضی ها پائینه.والله ما رو دعوت کردن عروسی یه فامیل نزدیک تو تهران.داداشمم اونجا زندگی میکنه یعنی اگه بیام عروسی باید برم خونه داداشم.مامانم گیر داده بیاین میگم داداش اینا چه گناهی کردن که ما آوار شیم رو سرشون چند روز بمونیم.بنده خدا ها مجبورن ناهار و شام مفصل برای چند نفر دو سه روز بپزن میدونی چقدر خرجش میشه گنا دارن.شاید برای مامان و بابام بتونن کم خرج کنن ولی اگه من و شوهرم بریم مجبورن شام ناهار تکمیل درست کنن.

هر کس به خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را به انجام میرساند.( سوره طلاق- آیه3)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

البته من خونوادخ خودم و خونواده همسرم میان 2هفته اینا می مونن مشکل ندارم. خواهرشوهرم مادرشوهرم نمیزا ...

ادرس بده ما هم بیایم هتل مفتی خدا خیرت بده غش کردم از خنده😃😃😃

هیچ تعهدی نمیتونه آدمها رو کنار هم نگهداره مگر این که دلشون به بودن باشه 
ای بابا چرا مگه برادر خواهرهای همسرت نیستن باهشون راحت باش به یکی بگو سالاد درست کن به یکی بگو ظرف ب ...

سالاد بخوره تو سرشون، اینا تکون نمیخورن، مثلا میاد سه تا ظرف میشوره، بقیع شو میذاره

ترجمه تضمینی، پاورپوینت و تدریس خصوصی
2720
چقدر درک بعضی ها پائینه.والله ما رو دعوت کردن عروسی یه فامیل نزدیک تو تهران.داداشمم اونجا زندگی میکن ...

من خواهرشوهر و همسرش رو خونوادم میدونم. مشکلم با غریبه هاست

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
خوب خودتو بزن به مريضي تو اين گروني كي ميخواد خرج ديگرانو بده 

والا زدم به مریضی. شوهرم از بیرون کباب براشون سفارش میده

سالاد بخوره تو سرشون، اینا تکون نمیخورن، مثلا میاد سه تا ظرف میشوره، بقیع شو میذاره

خوب به شوهرت بگو مدیریت کنه بگو مهمون امد خوش امد من خسته میشم بگو پاشن کمک کنن 

2714
من خواهرشوهر و همسرش رو خونوادم میدونم. مشکلم با غریبه هاست

آره خوب همینطوره.منم منظورم اینه دلم نمیاد برم خونه داداشم چه بمونه بخوام خونه فامیل دور یا غریبه برم.

هر کس به خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را به انجام میرساند.( سوره طلاق- آیه3)
جاری رو هم؟ جاری پررو؟ 

من برادرشوهر ندارم.

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

خوب بزار يه چندبار اينكارو كنه اصلا دلت نسوزه هم شوهرت مي فهمه هم اونا دلت برا خودت بسوزه تو رختخواب باشي خودشون مي يان ظرفاتم ميشورن

زندگیم بهتر و بهتر می شود . حالا به سوی بهترین ها پیش می روم .  
خوب به شوهرت بگو مدیریت کنه بگو مهمون امد خوش امد من خسته میشم بگو پاشن کمک کنن 

به زن گنده چی بگه؟ وقتی نمیخاد کمک کنه

دو سه بار اینجوری کن خرج تراشی بشه واسه همسرت دیگه نمیگه بیان

ما ساکن تهرانیم یه مدت برای همسرم یه کاری جور شد 3 ساله تو شرکت نفت جنوب فقط بخاطر همین موضوع قید اون کارو زد بیشترم بخاطر خانواده خودش چون از طرف من همه جنوب زندگی میکنن... بعضیا واقعا بی ملاحظه هستن

😎🤔
2706