2410
2553
عنوان

میخوام از دست مهمونا برم شهرستان زندگی کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1583 بازدید | 116 پست
خوشم از خودشون و خونه سون نمیاد، بعدش مثل اینا بی دعوت جایی نمیرم

ای بابا چرا مگه برادر خواهرهای همسرت نیستن باهشون راحت باش به یکی بگو سالاد درست کن به یکی بگو ظرف بشور واسه خودت میگم اعصابت خرد نشه

هیچ تعهدی نمیتونه آدمها رو کنار هم نگهداره مگر این که دلشون به بودن باشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اخ اخ. حالا ما اومدیم مشهد زندگی میکنیم هرررکی ک تا دیروز جداب سلاممونم نمیداد میاد خونمون. فک میکنه ...

اره بخدا. هنوز بعد از یکسال منو پاگشا نکردن، بعد میان خونه م

ترجمه تضمینی، پاورپوینت و تدریس خصوصی
2720

وای درکت میکنم خونه من کاروانسرای فامیل شوهرم بود  بعضی وقتا مثلا داییش میومد دوسه نفر از دوستاشو باخودش می آورد چقد اعصابم خورد میشد

💘وصله نمی شود دگر  این دوهزار و یک ترک هی همه شب بند مزن چینی دل شکسته را💘 
خدابهت صبربده. به نظرم مقصراصلی همسرت هست. روی همسرت کارکن. و باحرف و دل خوش و زبون همسرتو یه کاری ک ...

بخدا اینقد با زبون خوش و بد! باهاش حرف زدم فایده ندارع، دیگه اعصاب دعوا ندارم

وای درکت میکنم خونه من کاروانسرای فامیل شوهرم بود  بعضی وقتا مثلا داییش میومد دوسه نفر از دوستا ...

اینا هم دوست و همکارشون میارن

2714
اره بخدا. هنوز بعد از یکسال منو پاگشا نکردن، بعد میان خونه م

البته من خونوادخ خودم و خونواده همسرم میان 2هفته اینا می مونن مشکل ندارم. خواهرشوهرم مادرشوهرم نمیزارن من دست ب چیزی بزنم. منظورم فامیل و اشنای دوره ک میان زیارت و هتل مفتی

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

فقط می تونم بگم خدا صبرت بده. مامان منم بنده خدا همینجوری بود.کل تابستون ها رو مهمون داشتیم.خودشون که هیچ دوستا و فامیل هاشون رو هم با خودشون میاوردن چند روز می موندن.

هر کس به خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را به انجام میرساند.( سوره طلاق- آیه3)
اینابه خاطرمریضی نمیان دل رابزن به دریاویه بارجلوروشون غیرمستقیم بگو

یکی نیست اینو به شوهرم بگه. وقتی میگن تا خود صبح میخوایم بریم گردش!

خودتو بزن به مريضي يا زنگ زدن بگين نيستين ميرين مسافرت يه چند بار اينكارو كني نمي يان

شوهرم نمیذاره، به اون زنگ میزنن میگه بیاین

بخدا اینقد با زبون خوش و بد! باهاش حرف زدم فایده ندارع، دیگه اعصاب دعوا ندارم

تنها راهش اینه اونا میان شما هم برید مگه نه اونا هی میان

هیچ تعهدی نمیتونه آدمها رو کنار هم نگهداره مگر این که دلشون به بودن باشه 
مام تهران بودیم هر کی میخواست بره ترکیه یا دبی یا... باز چند روز تهران خونه ما بودن بعد میرفتن برگشت ...

بخدا اندیشه هم بریم اینا بازم میان

2706