2726
عنوان

میخوام از دست مهمونا برم شهرستان زندگی کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1583 بازدید | 116 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این دفعه که اومدن به همسرت بگو غذا از بیرون بگیر، یه بار که خرج زیادتر از حد بیفته سرش،خودشم خسته میشه،یا بعد از این که مهموناتون رفتن مریض شو مثلا😂

دل من گِردِ جهان گشت و نیابید مثالش⁦♥️⁩
2728
گناه دارن 

میدونم😂

ولی حقشونه چه پرو هستن که میرن ۶ روز میمونن بعد دست به سیاه سفید نمیزنن

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!

عزیزم تنها راهش اینه ک وقتی شوهرت رفت سر کار بهشون بی محلی کنی پیششون نشین هر وقتم خوابتاومد بخواب بذار خوه پلشتباشه ک شوهرت کلافه شه اگ چیزی گفت بگو خب مهمان اینجوریهاون ک کمک نمیکنه منم یا باید ناهار درست کنم یا ظرف بشورم

مام تهران بودیم هر کی میخواست بره ترکیه یا دبی یا... باز چند روز تهران خونه ما بودن بعد میرفتن برگشتنی هم باز همین طور، برا دکتر و خرید و چیزای دیگه هم همین طور، مام رفتیم اندیشه تهران خونه گرفتیم دیگه تو گذر نباشیم 😊

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️
من انقدر از مهمون خوشم میا 😊

هر جیزی از حالت اعتدال خارج بشه آزاردهندست

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

اخ اخ. حالا ما اومدیم مشهد زندگی میکنیم هرررکی ک تا دیروز جداب سلاممونم نمیداد میاد خونمون. فک میکنه هتله. توو این گرونیا باید ناهارشام مفصل بدیم. حس بدیه

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
واااا منم شهرغریبم ولی کلاخانواده همسرم زیادنمیاندشایدسالی5بارکلاهم توهربار3روزاینجان

این میتونن درمون بچه رو شهر خودشون انجام بدن، اما هر ماه میان شهر ما، هر چی شوهرم میگه اونجا دکتر خوب داره، فایده نداره

ترجمه تضمینی، پاورپوینت و تدریس خصوصی
2706