1676
1605
عنوان

میخوام از دست مهمونا برم شهرستان زندگی کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1501 بازدید | 116 پست
اینابه خاطرمریضی نمیان دل رابزن به دریاویه بارجلوروشون غیرمستقیم بگو

یکی نیست اینو به شوهرم بگه. وقتی میگن تا خود صبح میخوایم بریم گردش!

ترجمه تضمینی، پاورپوینت و تدریس خصوصی
خودتو بزن به مريضي يا زنگ زدن بگين نيستين ميرين مسافرت يه چند بار اينكارو كني نمي يان

شوهرم نمیذاره، به اون زنگ میزنن میگه بیاین

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

مام تهران بودیم هر کی میخواست بره ترکیه یا دبی یا... باز چند روز تهران خونه ما بودن بعد میرفتن برگشت ...

بخدا اندیشه هم بریم اینا بازم میان

1677
شوهرم نمیذاره، به اون زنگ میزنن میگه بیاین

خوب خودتو بزن به مريضي تو اين گروني كي ميخواد خرج ديگرانو بده 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگیم بهتر و بهتر می شود . حالا به سوی بهترین ها پیش می روم .  
اخ اخ. حالا ما اومدیم مشهد زندگی میکنیم هرررکی ک تا دیروز جداب سلاممونم نمیداد میاد خونمون. فک میکنه ...

چقدر درک بعضی ها پائینه.والله ما رو دعوت کردن عروسی یه فامیل نزدیک تو تهران.داداشمم اونجا زندگی میکنه یعنی اگه بیام عروسی باید برم خونه داداشم.مامانم گیر داده بیاین میگم داداش اینا چه گناهی کردن که ما آوار شیم رو سرشون چند روز بمونیم.بنده خدا ها مجبورن ناهار و شام مفصل برای چند نفر دو سه روز بپزن میدونی چقدر خرجش میشه گنا دارن.شاید برای مامان و بابام بتونن کم خرج کنن ولی اگه من و شوهرم بریم مجبورن شام ناهار تکمیل درست کنن.

خدایا برای همه چیز شکر.  
البته من خونوادخ خودم و خونواده همسرم میان 2هفته اینا می مونن مشکل ندارم. خواهرشوهرم مادرشوهرم نمیزا ...

ادرس بده ما هم بیایم هتل مفتی خدا خیرت بده غش کردم از خنده😃😃😃

خدایا هدفم بزرگه کمکم کن 
ای بابا چرا مگه برادر خواهرهای همسرت نیستن باهشون راحت باش به یکی بگو سالاد درست کن به یکی بگو ظرف ب ...

سالاد بخوره تو سرشون، اینا تکون نمیخورن، مثلا میاد سه تا ظرف میشوره، بقیع شو میذاره

چقدر درک بعضی ها پائینه.والله ما رو دعوت کردن عروسی یه فامیل نزدیک تو تهران.داداشمم اونجا زندگی میکن ...

من خواهرشوهر و همسرش رو خونوادم میدونم. مشکلم با غریبه هاست

خوب باشی باهات خوبم.برای اون مخاطبای خاص سایت::: چطوری توو مجازی هم حسادت میکنین لامصباااا😂ایشالله زندگیتون انقد اروووم بشه ک بیخیال ارامش زندگی بقیه بشین💓اگه یبار برات توضیح دادم و بازم بی ادبی کردی و جواب ندادم ینی از شعورت قطع امید کردم زحمت تایپ مجدد نکشیدم😂😂
1668
خوب خودتو بزن به مريضي تو اين گروني كي ميخواد خرج ديگرانو بده 

والا زدم به مریضی. شوهرم از بیرون کباب براشون سفارش میده

سالاد بخوره تو سرشون، اینا تکون نمیخورن، مثلا میاد سه تا ظرف میشوره، بقیع شو میذاره

خوب به شوهرت بگو مدیریت کنه بگو مهمون امد خوش امد من خسته میشم بگو پاشن کمک کنن 

خدایا هدفم بزرگه کمکم کن 
جاری رو هم؟ جاری پررو؟ 

من برادرشوهر ندارم.

خوب باشی باهات خوبم.برای اون مخاطبای خاص سایت::: چطوری توو مجازی هم حسادت میکنین لامصباااا😂ایشالله زندگیتون انقد اروووم بشه ک بیخیال ارامش زندگی بقیه بشین💓اگه یبار برات توضیح دادم و بازم بی ادبی کردی و جواب ندادم ینی از شعورت قطع امید کردم زحمت تایپ مجدد نکشیدم😂😂
والا زدم به مریضی. شوهرم از بیرون کباب براشون سفارش میده

خوب بزار يه چندبار اينكارو كنه اصلا دلت نسوزه هم شوهرت مي فهمه هم اونا دلت برا خودت بسوزه تو رختخواب باشي خودشون مي يان ظرفاتم ميشورن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگیم بهتر و بهتر می شود . حالا به سوی بهترین ها پیش می روم .  
خوب به شوهرت بگو مدیریت کنه بگو مهمون امد خوش امد من خسته میشم بگو پاشن کمک کنن 

به زن گنده چی بگه؟ وقتی نمیخاد کمک کنه

ما ساکن تهرانیم یه مدت برای همسرم یه کاری جور شد 3 ساله تو شرکت نفت جنوب فقط بخاطر همین موضوع قید اون کارو زد بیشترم بخاطر خانواده خودش چون از طرف من همه جنوب زندگی میکنن... بعضیا واقعا بی ملاحظه هستن

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😎🤔
1645