2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بله

هر دو بار به محض قطع قرصم باردار شدم

البته من یاز میخوردم

الان که سخت گیر میاد مارولین میخورم

ال دی نخور عزیزم عوارضی مثل چاقی و بدخلقی و رشد موهای زائد داره، مارولین این عوارض رو نداره

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
2720

من ۱سال خوردم .۱سال و نیم اقدام الان باردارم خداروشکر قبلش هم سقط عمدی ۵ماه داشتم

شکرت خدا 😍شکرت شکرت و بازهم هزاران بار شکرت روز ۲۱/۱۰/۹۸بهترین روز زندگیم بود .چرا چون گفتن سالمی وقراره بیای بغلم دختر ناز مامانی😍😍😚 .خدایا ازت میخوام به همه منتظرا یه بچه سالم بدی تا طمع خوش مادر شدن و مخصوصا دختردار شدن رو بچشن .شکرت هزاران بار که میوه بهشتو بهم دادی 

عروس عموم بعد سه سال شد.عزیزم تاریخ دقیق تخمکگذاری اینا رو با یسری برنامه ها تو گوشی هست با اونا مشخص کن همون روزا اقدام کن.

کاش داروهای آدم بموقع خودشون تو بدن ترشح میشدن من تنبل تر ازین حرفام که بخوام سر وقت داروهامو بخورم🤪
2714

من یمدت بخاطر تنظیم خوردم ایشالا دیگه بوسیدمشون گذاشتم کنار.خدا حافظ ال دی،مارولین،روکین...

کاش داروهای آدم بموقع خودشون تو بدن ترشح میشدن من تنبل تر ازین حرفام که بخوام سر وقت داروهامو بخورم🤪
چه ضرری دا ه؟ من برا کیست میخورم و جلوگیری😟

عزیزم ال دی جزو قرص های نسل اول هست. عوارضی مثل اضافه وزن اغزایش رشد موهای زائد کج خلقی و تهوع دارن

مارولین و یاز و یاسمین ترکیباتشون متفاوته و جزو قرص های نسل سوم هستن..عوارض اون قبلی ها رو ندارن

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
عزیزم ال دی جزو قرص های نسل اول هست. عوارضی مثل اضافه وزن اغزایش رشد موهای زائد کج خلقی و تهوع دارن ...

ممنوون،اره چاق که خیلی شدم از وقتی میخورم ۸‌ماه تقریبا ۱۰‌کیلو البته از اول ازدواج میخورم ممکنه برا اونم باشه‌این ماه یاسمین گرفتم ،یاسمینو از روز اول پریود باید شروع کرد؟

ممنوون،اره چاق که خیلی شدم از وقتی میخورم ۸‌ماه تقریبا ۱۰‌کیلو البته از اول ازدواج میخورم ممکنه برا ...

اگر بین قرص خوردن هاتون فاصله افتاده بله باید از روز اول پریود شروع کنین به خوردن

بعد از تموم شدن اخرین قرص

یک هفتت صبر کنیو و بعد دوباره دومین بسته رو شروع کنین.