2733
2734

امروز تو تلگرام زده بود ی نفر به تلگرام پیوست که اصلا نمیشناختمش از کجا اومده من شمارشو شین ندارم

اسمشم یکی از حروف الفبا سیو شده بود من مزاحما رو اینجوری سیو میکنم ولی بعدا پاک میکنم چجوری برگشته اخه

خدا  فروش انواع لوازم آرایش خاص و گوگولی زیر قیمت با تضمین اصالت کالا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مخاطباتوگوشی فک کنم پاک نمیشن فقط پنهان میشن اینم دوباره تل نصب کرده برات اوردش

نزاررویاهات فقط درحدرویابمونن/اگرتوانایی فکرکردن به چیزیو داری قطعاتوانایی رسیدن به آن راهم داری☺👩‍💻
2738
مخاطباتوگوشی فک کنم پاک نمیشن فقط پنهان میشن اینم دوباره تل نصب کرده برات اوردش

شوهرم ببینه کلمو میبره بیشتر مزاحمان مرد بودن منم پاکشون کرده بودم اگه برگردن که بیچارم

خدا  فروش انواع لوازم آرایش خاص و گوگولی زیر قیمت با تضمین اصالت کالا
شوهرم ببینه کلمو میبره بیشتر مزاحمان مرد بودن منم پاکشون کرده بودم اگه برگردن که بیچارم

خب چراذخیره کردی مزاحمارومگ خودازاری داری دختر

نزاررویاهات فقط درحدرویابمونن/اگرتوانایی فکرکردن به چیزیو داری قطعاتوانایی رسیدن به آن راهم داری☺👩‍💻

وقتی مخاطب اسمش از تو گوشی پاک میکنی یه بار دیگه اسمشو تو مخاطبین سرچ کن چون شمارش پاک میشه فقط ولی اسمش هست به جای شمارش علامت واستاپ تلگرام هست . اونم باید پاک کنی دوباره.تو تلگرام هم یه بار دیگه باید پاک کنی چون اگه از گوشی حذف کنی بازم تو تل هست

2706