2737
2739

اره من خیلی خاصم اگه دقت کنی میبینی

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

پول باشه همه خوشگل میشن ربطی به شهر نداره البته اب و هوا خیلی تاثیر داره مناطق کوهستانی یا مدیترانه ای کلا زیباترن چه مردا چه زنا 

فرصت ها مثل رنگین‌کمان میمونن اگه زود نبینیش دیگه معلوم نیست باز کی ببینی🌈                                                                  در انتظار آرزوهایم ...💫🌠

اسی به نظرم تاپیک قفل کن تا دعوا نشده 

سلام دوستان خوبم من همونی هستم که شوهرم بیماری صرع داشت و بعد کرونا بیماری برگشته بود همراه بیماری پانیک..بیماری پانیک درباره برگشته چیزی میدونید کمکم کنید خیلی خستم 
2728
ممن دوتا دوست  کرجی دارم خیلی نازن ماه     بنظرم همه ایرانیا خوشگلن اکثرشونم زیبایی ...

مرسی عزیزم ماهی از خودته .اره موافقم ولی دیدی از بعضی چهرها میشه نژادشون رو فهنید

میدونم زشت و زیبا توهمه اقوام هست 

ولی اینکه یه قومیتی به زیبایی مشهوره خب یعنی بیشتر شون خوشگلن 

من شنیدم تورکا و کردا خوشگلن 

شمالی هاهم خوشگلن خودم دیدم😊

ما تورکیم  وخانوادمون ۸۰ درصد چشم رنگی هستن منم جزو اون😐۲۰ درصد هستم وچشام قهوه ای روشن موهام مسکی پرکلاغی😐😶😂😂😂

💔دراین دنیای بی حاصل چرا مغرور میگردی..💔سلیمان گر شوی آخر نصیب مور میگردی... 💔
2738
مرسی عزیزم ماهی از خودته .اره موافقم ولی دیدی از بعضی چهرها میشه نژادشون رو فهنید

حالا شما هی بگید اگه یه نفر قبول کرد؟

منم قشنگ تورکا رو تشخیص میدم از قیافه شون چشم و ابروشون کلا تو چشم میزنه😄😍

💔دراین دنیای بی حاصل چرا مغرور میگردی..💔سلیمان گر شوی آخر نصیب مور میگردی... 💔

مهاجرت ها هم در نظر بگیرید خیلی از ترک ها و شمالی ها مهاجرت کردن جاهای دیگه یا از جاهای دیگه اومدن ولی چون این قسمت ها حمله کردن یا تو جنوب دیدن بعضیا چشم رنگی و خوشگلن اینام ژن اروپایی دارن

كلا ميگن زناي ايراني تو دنيا خيلي معروف خوشگلن همچنين زناي روس و برزيلي خيلي معروفن ولي ايرانيا به خاطر نژاداي مختلف و سبك مختلف همه جوره خوشگل داريم

زندگیم بهتر و بهتر می شود . حالا به سوی بهترین ها پیش می روم .  
2706