2726
عنوان

وای یعنی گزارش زدین ترکوندینش

804 بازدید | 94 پست

چقدر عجیبین واقعا

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊

خخخ بی جنبه فقط همین... خاااااااااک..اونا همونان که برا کتک و خواهر شوهر مادرشوهر و جاری بازی با سر میرن تاپیک

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

انقدرررر که بهشون فشار اومده چون که نتونستن ۴ تا عکس خاله زنکی ببینن و ایراد بگیرن از عروس و داماد

همچین ملت فضولی داریم ما 🤣🤣🤣🤣

دلم برای سیاه دلیشون سوخت

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
@نامور    ايشون بود استارترش؟

نه عضویتش ۹۷ بود

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
انقدرررر که بهشون فشار اومده چون که نتونستن ۴ تا عکس خاله زنکی ببینن و ایراد بگیرن از عروس و داماد ...

حالا خوبه میگفتن عکس ملت رو نزار گناه دارن  و اینا بعد که دیدن فان بوده اونجاشون سوخت😁

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  
حالا خوبه میگفتن عکس ملت رو نزار گناه دارن  و اینا بعد که دیدن فان بوده اونجاشون سوخت😁

میزان سوختگیو از پست ها قشنگ میشد تشخیص داد😂😂

من بودم

به خدا فقط میخواستم بخندین

فکر نمیکردم اینقدر ناراحت بشن

تابلو بود دارم شوخی میکنم

آخه چطور من میتونم از لحظه به لحظه نامزدی کسی عکس بگیرم و بی اجازه بذارم

با این حال اگر کسی رو ناراحت کردم شرمندم

رامانوجان روز ۲۲ دسامبر ۱۸۸۷ در تامیل نادوی هند در یک خانوادهٔ فقیر به دنیا آمد. ۱۰ ساله بود که با ریاضیات آشنا ‌شد. این نابغه ریاضی تقریبا بدون هیچ آموزشی به صورت خودآموخته توانست در ریاضیات محض به گونه شگفت انگیزی پیشرفت کند .فیلم، «مردی که بی‌نهایت را می‌دانست»  راوی زندگی وی می‌باشد. متاسفانه این نابغه بزرگ ریاضی به بیماری سل مبتلا شد و در روز ۲۶ آوریل ۱۹۲۰ در ۳۲ سالگی از دنیا رفت.
من بودم به خدا فقط میخواستم بخندین فکر نمیکردم اینقدر ناراحت بشن تابلو بود دارم شوخی میکنم آخه چ ...

بیخیال بابا ما که حال کردیم خیلیم عالی خدا حفظشون کنه

میزان سوختگیو از پست ها قشنگ میشد تشخیص داد😂😂

پستها هم نشد از ترکیدن تاپیک مشهوده کاملا.. یعنی خاااااااااااککک

2706