1507
1411
عنوان

اونایی که تو نامزدی جدا شدین

552 بازدید | 41 پست

چقد طول کشید دیگه بهش فکر نکنید و فراموش کنید ؟ 

اونایی که میگن چرا جدا شدی ! نامزدم مشکل روحی داشت افسردگی شدید ، جدیدا رفتارش عجیب شده بود ، 

توکدیگ جداشدی به چیش فک میکنی دیگ  بیخی زندگیتوبکن باوو

غصه نخوریه چیزاییم توداری ک مانداریم مثل..."عقده"😏😏.خداجونم مرسی به خاطرهمه چیز😍😍😘.منوعشقم👫💑❤💘اومدی توزندگیم زندگیم زیباترشد.خدایابه آرزوهام قول رسیدن دادم توکمک کن بدقول نشم😘😘😘😘😘😘🙏🙏🙏🙏🙏🙏

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1473
توکدیگ جداشدی به چیش فک میکنی دیگ  بیخی زندگیتوبکن باوو

واقعا میشه به نظرت ؟ کلید خاموش و روشن ندارم که یهو همه چی تموم شه ، زمان میبره ولی چقد ؟ البته من راضیم و آرومم ولی هنوز ذهنم درگیره 

نامزدی منظورت عقد که نیست نه؟

من چند هفته ای نامزد بود خیلی بد اخلاق بود از ظاهرشم خوشم نمیومد اصلا هم دوستش نداشتم نکبت 

سال 86 جدا که شدیم من 93 عقد کردم.الان هر لحظه خدا رو شکر میکنم که به عقد نرسیدم

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 مرداد:یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤در انتظار انومالی...💃💁
1485
1476
واقعا میشه به نظرت ؟ کلید خاموش و روشن ندارم که یهو همه چی تموم شه ، زمان میبره ولی چقد ؟ البته من ر ...

اره میشه حتمادیدم ک کمیگم میشه!یابایکی تااخروبرویاکلاکمومش کن!!

غصه نخوریه چیزاییم توداری ک مانداریم مثل..."عقده"😏😏.خداجونم مرسی به خاطرهمه چیز😍😍😘.منوعشقم👫💑❤💘اومدی توزندگیم زندگیم زیباترشد.خدایابه آرزوهام قول رسیدن دادم توکمک کن بدقول نشم😘😘😘😘😘😘🙏🙏🙏🙏🙏🙏
1508