2726
عنوان

عرضه اولیه سهام تو بورس یعنی چی؟ خلاصه و ساده نوشتم.حتمن بخوانید

| مشاهده متن کامل بحث + 16725 بازدید | 78 پست
سلام  هر بانکی حساب داشته باشیم میشه برای جابحایی پول یا بانک خاصی باید باشه و اینکه برای اس م ...

شماره موبایلی که به کارگزاری میدی ملاک برای اس مس است.لازم نیست بنام خودت باشه.

بانک های اصلی.مثل ملی ملت تجارت صادرات

همیشه برای خودتان هدف داشته باشید زندگی بی هدف آخر عاقبت ندارد.اگر خدا بشما چیزی بیشتر از دیگران داد مغرور نشوید و طوری رفتار کنید که همیشه خیرتون به دیگران برسد و بی جهت درباره چیزی که نمی دانید قضاوت نکنید و مشکلات زندگی خودتان را پیش همه بازگو نکنید و مشورت از آدمای باتجربه بشنوید و همیشه عاشق پدر و مادر و خواهر برادر خودتان باشید بعد همسر و فرزند.چون کسی که خانواده اولش را فراموش کند خانواده دومش هم فراموش میکند.
چی میشه اوضاع 

از دوشنبه اوضاع خوب میشه.حرفه ای ها میگن.قبلا هم موقع اغتشاشات 2 روز منفی میشد بعدش باز مثبت میشود.

همیشه برای خودتان هدف داشته باشید زندگی بی هدف آخر عاقبت ندارد.اگر خدا بشما چیزی بیشتر از دیگران داد مغرور نشوید و طوری رفتار کنید که همیشه خیرتون به دیگران برسد و بی جهت درباره چیزی که نمی دانید قضاوت نکنید و مشکلات زندگی خودتان را پیش همه بازگو نکنید و مشورت از آدمای باتجربه بشنوید و همیشه عاشق پدر و مادر و خواهر برادر خودتان باشید بعد همسر و فرزند.چون کسی که خانواده اولش را فراموش کند خانواده دومش هم فراموش میکند.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام  من خیلی دوس دارم شروع کنم لازمه کلاس برم؟

برای خرید و فروش عرضه اولیه کلاس لازم نیست.اما کلاس بروی خیلی خوبه.

اگر مرکز استان باشی معمولا آموزش زیاد است.

2728

سلام عزیزم لطفا درخواستم و قبول کن چند تا سوال درمورد بورس دارم

زنها...از تکراری شدن...از دوست نداشته شدن...از مثل روز اول نبودنمیترسند....گاهی زنها رامثل روز اول دوست بدارید ...مثل شوق اولین بوسه ...
سلام نظرت در مورد شرکت یونیک چیه ممنون میشم راهنماییم کنی

یونیک نداریم.شاید رنیک منظورت است؟

یونیک نداریم.شاید رنیک منظورت است؟

سلام 

خانمی تونظرات میخواندم کاگزاری مفید صندوق حامی یا یه همچین چیزی داره برای اونایی که اونجا ثبت نام میکنند 

نظرشماچیه؟

خیلی اگاه ومفید روشنیدم بنظرت برای کسیکه دنبال عرضه اولیه هست نوع کارگزارش هم مهمه یعنی کاگزار اینجاهم تاثیرخاصی داره یانه؟

کاش فرزندانم راسردارگونه تربیت کنم. سردارقلبها شهادت مبارکت باد. .... زمین خاکی لیاقتت رانداشت .. سادگی درظاهرت و انسانیت در رفتارت و زیرکی درچشمانت هویدا بود .... اینها باعث شد ترامپ بخود بلرزد و بخواهد حذفت کند اون یزید زمانست و ما چه اندوهگین از رفتنت😭😭 تونه مرد سیاست بودی نه حزب فقط ایراد تو بندگی کردنت برای خدابود ودلسوزیت برای مردم عاری از مرز جغرافیایی😔😔
خودت میخری و دوباره تو بازار میفروشی.بازار آنلاین است.هر روز خرید فروش میشود.صفحه معاملات را می بینی ...

سلام من اصفهانیم. کدوم کارگزاری بهتره؟؟؟از مفیدکه خیلی بد گفتن!

این صندوق که میگند چیه؟صندوق بهتره یا عرضه اولیه؟؟؟

لطفا درخواست دوستیمو قبول کن خواهشا

سهام اپل خوبه بخریم آیا؟؟؟

اگر تونستم تو تاپیکت کمکی بهت بکنم با نظرهام برام دعا کن لطفاتا زندگیم آرامش بگیره🤗زندگی را زندگی کنیم  صلوات برا اینکه دلمون خوش باشه
فرقی ندارند.هر دو معتبر هستند. فقط آگاه اس مس خرید فروش را رو گوشی میفرسته.مفید خبر ندارم بپرس ببین ...

یکی از دوستای شوهرم اصرار داره پولتو بده من برات سهام اپل بخرم سودش عالیه ضرر نمیکنی الان راست میگه یعنی کلاهبرداری نیست

اگر تونستم تو تاپیکت کمکی بهت بکنم با نظرهام برام دعا کن لطفاتا زندگیم آرامش بگیره🤗زندگی را زندگی کنیم  صلوات برا اینکه دلمون خوش باشه

سلام فکر لقتصادی خوبی بهتر شدی چی شده بودی گلم نگران شدم

ایشالله خدا کمکت کنه حالت خوب بشه که اینقدر مارو راهنمایی میکنی وکمک ما میکنی از خدا هرچی میخای بهت بدد

فکر اقتصادی میگم که این صندوق حامی وپیشتاز واینا چیه؟ضررم داره توش؟؟؟

برداشت میکنی.ثبت نام کن به حرف من میرسی که راست گفتم.

سلام ببخشید یه سوال دارم واسه ثبت نام و خرید سهام عرضه اولیه ، این که نوشتین اگه خونوادگی ثبت نام کنید بهتر سود میده و مثلا با ۵۰۰ تومن به ازای هر نفر ۱۶۰تومن سود میده خب الان منو شوهرم میخوایم تو کارگزاری اگاه ثبت نام کنیم چجوری باید خونوادگی ثبت نام کنیم؟
و اینکه من الان شوهرم نظامیه ولی کدپستی یا ادرس ایمیلی از محل کارش نداره باید چیکار کنه؟

2706