2737
2734
عنوان

خدا لعنتتون کنه که تو دل ادم رو خالی میکنین و میگین شیر خشک بد وفلان

| مشاهده متن کامل بحث + 732 بازدید | 76 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا اروم باش

پسر من کلا شیرخشک خورد از ده روزگیش

الان دوسال و هفت ماهشه اعداد فارسی و انگلیسی رو بلده

رنگا و اشکال هندسی رو کامل میشناسه

ادرسا هم بلده

کلا هم یادگیریش فوق العادست

خودت باش! نه تندیسی که دیگران میخواهند.وقتی قالب فکری دیگران می شوی ، زیبا می شوی به چشمشان. اما قبول کن تمام مجسمه ها شکستنی هستند
2728

خدا اونیو لعنت کنه ک دهن بینه .مگه اینجا متخصصن 

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر

بیشعور...😒

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!

وا. ب هر حال شیر مادر نمیشه. نفرین نکن. بعد ک غذای کمکی شروع کردی تقویتت کن. بچت اخلاقش مث خودت نشه اوکیه دیگه

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2738

خب عزیزم واضحه که شیر مادر ارجحه

ولی کسی که ناچاره بشینه غصه بخوره درست میشه ؟ به بچش سودی می‌رسونه ؟ یا با اعصاب خرابش بچه رو هم اذیت میکنه 

آدم تلاش می‌کنه برای ایده آل ترین حالت 

وقتی نشد هم رضایت میده به شرایط موجود و زندگیشو می‌کنه 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

کاری به اینجا نداشته باش

اینجا همه تنبلن و فقط تپلی و وزن واسشون مهمه سلامتی کوچیکترین معنی نمیده واسشون

منم فقط به پسرم شیر خودم رو دادم

دکترش میگفت باید دستهای شمارو بوسید کم گیر میاد مادری که به بچش فقط شیر خودش رو بده و کاری به حرف خاله زنکی اطرافیان نداشته باشه.بچه چاق و پف نمیشه اما تنش تا پیری همیشه سالمه انشالله

خب بگن... شما نباید دهن بین باشی! 

این همه بچه با شیرخشک بزرگ شدن چشونه مگه!؟ 

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

هه خب شما  اگه خیلی حساسی سوال نپرس یا تو تاپیکایی ک اذیت میشی شرکت نکن و کاری ک فک میکنی خوبه رو انجام بده،مردم چ راحت خودشونو اذیت میکنن 

(کسی که دوست داره،تو اوج سختی نه میره نه میذاره که بری)  دوووووستان عکس پروفایلم عکس دخترم نیست لدفا سوال نفرمایید  
2706