1464
1411

منم ادم حساسیم همش نگرانم که نکنه بچم رشد نکنه،کم هوش بشه ،همش مریض باشه نگرانننننننننننننننننننننم خیییییییئیییییییئیییییییلییییییییییی

فقط 41 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌻🌻خدایا شکرت🌻تیکرم تاریخ تولد گل پسرمه 😍😍😍😍😍😍😘😘😘

بابا من داداشم شیرخشک خورد الان قد شتر شده نفرین ناله میکنین چرا

شاعرمیگه : برو پی کاره خودت بلایی دست خودم میدم برو پی کاره خودت بلایی دست خودم میدم🔪😤☻***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

بله

خیلی حساسی شما

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
1473

وا چته یه بنا نسبتی چیزی 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
بله خیلی حساسی شما

امضات حرف منه ها ولی ورژن مودبانش

شاعرمیگه : برو پی کاره خودت بلایی دست خودم میدم برو پی کاره خودت بلایی دست خودم میدم🔪😤☻***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

جای این حرفا برو سر صبحی دمنوش ارامش بخش بخور 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
1485

خدالعنت کنه آدم حساسی رو ک به خودش زحمت نمیده با اینننن همه حساسیت یسر تا مطب دکتر بره😑

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداجونم کمکمون کن بچم سالمو به موقع دنیابیاد🙏

درسته شیر مادر یه چیز دیگه‌ست 

اما این همه بچه‌ی شیرخشکی مثل دسته گل سالم و باهوش واقعا ندیدیشون؟!

لنتیایه‌جوری قیافه گرفتن، انگارواسه سیاکارمیکنن😂کامنت مادرشوهریت‌رو بزار بابا چریک...😂 آهان! آدم فروشی شغل نیست متوهم جان، بی‌صفتیه خب؟!😉😄
1474

حالا اروم باش

پسر من کلا شیرخشک خورد از ده روزگیش

الان دوسال و هفت ماهشه اعداد فارسی و انگلیسی رو بلده

رنگا و اشکال هندسی رو کامل میشناسه

ادرسا هم بلده

کلا هم یادگیریش فوق العادست

هر وقت می خواهی از کسی ایراد بگیری فقط یادت باشد که همه مردم دنیا شانس و بختی را که تو داشتی را نداشتند!
1514