2737
2734
عنوان

کم کاری شدید تیروئید در بارداری

321 بازدید | 33 پست

بچه ها من  تیروئیدم ۹.۸۶  در حالی ک نرمالش ۱.۶ هفته ی یازده جدا شدن جفت باعث خونریزی شدید واژینال شد ک بعد متوجه شدیم دلیلش تیروئیدمه، از امروز  ک هفته ی سیزده هستم شروع کردم قرص میخورم، ممکنه دیگه جفت و بچه م اسیب نبینه؟؟ کسی تو شرایط من بوده؟

از خدا میخوام حال دل همتون همیشه خوبه خوب باشه😊😊❤❤😊😊❤❤😊😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم انشالله ک مکلی پیش نمیاد.منم تیروییدم کم کاره.

زودتر از شما فهمیدم و انقدر میشرفت نکرد اما در کل مشکلی نیست فقط حتی یک روز هم خوردن قرصت فراموشت نشه.خیره انشالله

خداروشکر که دارمت❤❤💙
2728

چرا انقدردير فهميدين من همون اول فهميديم باردارم دكترم ازمايش نوشت كم كاري تيروئيد داشتم گفت برو پيش متخصصش تازه تا برم برام بازم قرص نوشت يعني يه روزم نذاشت بدون قرص باشم

زندگیم بهتر و بهتر می شود . حالا به سوی بهترین ها پیش می روم .  

قرص چی میخوری!؟ 

اگه ایرانیه مثلا لوو 1 میخوری

اثیروکس 100 بگیر اثرش دوبرابر

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

دکترم همون اول که رفتم پیشش آزمایش نوشت،فهمیدیم کم کاری دارم بهم قرص داد. بازم واسه اطمینان منو فرستاد پیش متخصص، ازونموقع تاالان دارم قرص میخورم. آزمایش دادم ۱.۶ شده بود. چرا زودتر متوجه نشدی؟ آزمایش نداده بودی؟ تو هم مرتب قرص بخور ان شاالله خوب میشی

2738
دکترم همون اول که رفتم پیشش آزمایش نوشت،فهمیدیم کم کاری دارم بهم قرص داد. بازم واسه اطمینان منو فرست ...

دقيقا متنت مثل من بود فكر كردم خودم نوشتم   جالب بود اخه واقعا دكتر از همون اول ازمايش مينويسه برا همين چيزا ديگه

زندگیم بهتر و بهتر می شود . حالا به سوی بهترین ها پیش می روم .  
من با قرص تا اخر کنترل شد تیروییدمم اول یازده بود بعد اومد زیز صفر

عزیزم میشه بگی چن ماه طول کشید تا تنظیم بشه؟بچت الان به دنیا اومده؟هوشش خوبه؟

منم ۱۰ شده بود سه ماه طول کشید تا تنظیم شد.برا همین خیلی نگرانشم.

خارجیه؟اثرش دوبرابر باشه بهم نمیریزه؟شمام کم کاری داشتی؟

آره آلمانیه... تأثیر گذاریش بیشتره وگرنه ضرر نداره

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
خارجیه؟اثرش دوبرابر باشه بهم نمیریزه؟شمام کم کاری داشتی؟

من با همین قرص تیروئید 6 بین 1ونیم تا 2 نگه داشتم

تازه 100 نه، دوز 50میکروگرم

2706