2726
عنوان

چه واکنشی نشون بدم به بچم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 621 بازدید | 96 پست
بهش هیچی نده بذار خودش بیاد عزیزم بچه ها تو این سن لجباز میشن و دوسدارن مادر پدرشون واکنش نشون بدن ...

اخه این نمیخوره

بخدا هرغذاییم نمیخوره پیرم کرده

مادر شوهرم میگه دیوونه میشی اخر

الان صبحانه هیچی نخورد

ناهار میخوام براش پوره سیب زمینی درست کنم

اصلاااا بلد نیست خودش غذا بخوره

باید فقط بذاری دهنش

از گشنگی ب خودشم بپیچه نمیخوره خودش

☺️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه این نمیخوره بخدا هرغذاییم نمیخوره پیرم کرده مادر شوهرم میگه دیوونه میشی اخر الان صبحانه هیچی ...

همون دیگه بلد نیست قاشق بچگونه بخر براش بده دستش بگو خودت بخور 

نترس هیچیش نمیشه باور کن سالم خوری از الان شروع میشه و بچه ها عادت میکنن الان اگه بخواد با هله هوله خودشو سیر کنه پس فردا مثل من باید بیفته دنبال رژیم غذایی 

بذار اول یاد بگیره بعد که یاد گرفت غذارو بذار دم دستش خودش بیاد سراغش بخوره 

بدبختی ماها مادرای امروزی همینجوری اخلاقمون دیگه همش میگیم بذار بخوره 

بچه هام بد قلق 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

مریم جان رهاش کن ببین بدبختیای که من سر پسر اولم کشیدم بخوام بهتون بگم میشینید های های زار میزنید بر ...

وای ماشالا نوش جونش باشه

پس خیلی اذیت کشیدی

شیر روزی دو لیوان میدم البته تازگیا بیشتر شده میبینم گردنش روز ب روز داره نازک میشه دلم آتیش میگیره میگه شیر میارم براش

شیرش با عسل میدم اتفاقا 

اخه میدونی گشنه نگه میدارم میگم مثلا غذا بخوره

گشتش میشه میاد میگه شیر میگم نداریم بیا فلان بیسکوئیت فلان غذا

باز تف میکنه

☺️
2728
همون دیگه بلد نیست قاشق بچگونه بخر براش بده دستش بگو خودت بخور  نترس هیچیش نمیشه باور کن سالم ...

غذا میذارم دم دستش همه رو میریزه رمین با دستش پخش میکنه رو فرش

قاشق داره اتفاقا

من بشینم از این بچه بگم مخت سوت میکشه اعجوبه ای هست برا خودش

☺️
اخه این نمیخوره بخدا هرغذاییم نمیخوره پیرم کرده مادر شوهرم میگه دیوونه میشی اخر الان صبحانه هیچی ...

مقاومت کن هیچی نده همون پوره ام نده بذار خودش بیاد تو بشین ناهارتو بخور بی توجه به پسرت بذار ببینه که بی توجهی میدونم سخته ها ولی شدنیه 

نیگی گشنه میمونه و ... ولی مطنئن باش خودش میاد اگه بی توجهیاتو ببینه چون تازه تجربه کردم فهمیدما همه میگن گناه داره بده میگم وقتی دنبالشم نمیخوره چرا بدم

هیچکس به اندازه مادر دل نمیسوزونه مام مادریم دیگه الان پیشگیری کنی بهتره تا بعد بدغذا بشه یا فقط شیر بخوره 

شیر الان دیگه سیرشون نمیکنه ولی از لج ماها میخورن

الان طاهام صبحانه نخورده ولی میدونم گشنه بشه میاد

✌️یه دختر نباید اروم باشه باید شیطون و شر باشه😎 ️              
وای ماشالا نوش جونش باشه پس خیلی اذیت کشیدی شیر روزی دو لیوان میدم البته تازگیا بیشتر شده میبینم گ ...

آره بابا سر اولی تجربه داشتم چی میگی واسه تو تف میکرد واسه من بالا میاورد اونم وحشتناک خیلی عذر میخوام زندگیم تو گوه و کثافت بود از دست اولی سر دومی گفتم ولش کنم نمیمیره که 

دلت نسوزه بخدا خیلی زرنگن این بچه ها تو میگی شیر نداریم ولی دلت میسوزه براش میبری اونم فهمیده دیگه یه دفعه واقعا بهش نده ببین چی میشه 

یا شیره قاطی کن با شیر ‌بیسکوییت بریز تو شیر اون چون شیر خورده زیاد میلش فقط به شیره دیگه دوس نداره طعم چیزی رو بچشه

غذا میذارم دم دستش همه رو میریزه رمین با دستش پخش میکنه رو فرش قاشق داره اتفاقا من بشینم از این بچ ...

😂😂😂😂😂میگم که زرنگن کی میگه حالیشون نمیشه بخدا از ما بیشتر میفهمن 😂😂😂😂😂بشین کنارش یه رو فرشی بنداز‌زیرش بگو بخور توام سرتو بکن تو گوشی ولی زیر چشمی حواست بهش باشه 

آره بابا سر اولی تجربه داشتم چی میگی واسه تو تف میکرد واسه من بالا میاورد اونم وحشتناک خیلی عذر میخو ...

شیر بیسکوییت میدم تف میکنه شیره میره نمیخوره این اعجوبس نمیشناسیش

فرشای منم لجنه بخدا

روزی یدونه بستنی میان وعده اشه اونم قبلنا با علاقه میخورد

تازگیا نصفشو میخوره

☺️
😂😂😂😂😂میگم که زرنگن کی میگه حالیشون نمیشه بخدا از ما بیشتر میفهمن 😂😂😂😂😂بشین کنارش یه رو فرش ...

میگم شیر نداریم یه بطری کوچولو گرفته تو دستش تو خونه راه میره میگه آب🤦🤦🤦

☺️
2706