2737
2734
عنوان

به این دختر حق میدین یا نه؟

391 بازدید | 51 پست

اگه خانواده پسری برن خاستگاری دختری و تحت فشار بزارن واسه جواب و مدام زنگ بزنن و عجله کنن و هر چی دختر بگه بریم مشاوره قبول نکنن و اخرش فقط ی جلسع برن مشاور 

در نهایت بعد از دو هفته اشنایی با عجله عقد انجام بشه، اینم بگه پسره بگه من تو شرکت مهندسم و میخام خودم شرکت بزنم بعد ولی یه هفته از عقد بگه شرکتم حقوق نمیده میخام بیام بیرون و تو این مدت دختره بفهمه چون پسره رو خوب نشناخته از بیشتر اخلاقا و رفتارای خودش و خانوادش و کلا شخصیت پسره خوشش نیومده(مثلا مادر پسرع عقد به دختره پارچه مشکی کادو داده یا پسره همه وسایلاشو قسطی خریده باشه و کلی قرض بمونه برا بعد ازدواجش یا بگه حلقه تو تا اینقد بیشتر نگیر یا مادرش تو تصمیم گیریاش دخالت کنه همش یا از دختر توقع غذا درست کردن و نمیز کاری خونه مادرشو داشته باشه و...) و دختر با دیدن اینا هر روز سرد تر بشه و بعد ۳ ماه پیشنهاد جدایی بده و تو این مدت ک درگیر دادگاهن خانواده پسره حتی ی تماس یا پیغامی ندن و فقط بگن ما دختره رو لعن و نفرین میکنیم که با پسره ما اینکارو کرد و خود و پسره و خانوادش فک کنن کس دیگه ای زیر پای دختره نشسته در صورتیکه اینجوری نبوده اصلا و پسره هم سید باشه و سر همین سید بودنش کلی اه و نفرین کنه به کی حق میدین؟؟

اینم بگم دختره هبچی از پسره نگرفته حتی هدیه هاشم پس داده و شناسنانه هاشونم سفید کردن و خود دختره هم بخاطر اینکه از اول عجله اونارو قبول کرده پشیمون باشه به کی حق میدین؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

به هیچ کدوم حق نمیدم

چون اول از همه باید چشم هاشونو باز میکردن و درست تصمیم میگرفتن

و این ک آدم هرکی میخاد باشه سید یا غیر سید یا... هر نفرینی بکنه ک ب حق نباشه ب خودش برمیگرده

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

اگه دقیقااااا همینایی که گفتی باشه اونا اینقدر نفرین کنن تا خفه بشن.

هیچی نمیشه

حق با دخترس

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊

من تاهمونجاش خوندم ک بعد ی هفته دختره عقد میکنه

واقعا نمیتونم حق بدم چون ادم ندیده نشناخته نمیره زن یکی بشه بعد بفهمه ک عه طرف زیرقولش زد یا پول نداره یااخلاق نداره

الان کامل خوندم حق داره جدابشه ها مسلما

ولی اشتباه محض کرده دستی دستی مقصر خودشع

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2706