2703
2553
عنوان

کیا با جلوگیری طبعی باردار شدن علائمتون چی بود

| مشاهده متن کامل بحث + 617 بازدید | 60 پست
زدی خبرشو بهم بده

ولی اگه آزم مثبت شد میام بهت میگم اصن یه تاپیک پر سوز و گداز میزنم

من خیلی بد حاملگیم الانم که با بچه کوچیک و دست تنها دهنم سرویسه...

مادر شدن یعنی زندگیت بسوی یه هدف خاص میره،اونوقته که ثانیه ثانیه زندگیتو به وقت مادری تنظیم میکنی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

این چند وقته هم همش خواب میدیم دوتا خواب اخیرا دیدم یکیش این بود که خواب دیدم یجایی کیف و کفش میفروشن خواستم بخرم همه رو برداشتن فقط یه جفت کفش سایز بزرگ مردونه بود پپوشیدم گفتم اینا ک بزرگن فروشنده گف ن خوبن اسپورتن بعد خریدمشون تعبیر خواب زده زنی ک خواب ببینه کفش مردونه پوشیده صاحب فرزند پسر میشه

خواب دومم این بود انگار ک دوتا اجاق گاز هدیه گرفتم یهو یکی از اجاقا تبدیل به یه بچه کچل شد ک معلوم نبود دختر یا پسر

مامان کوچولو
اگر واقعا بچه نمیخواید یه روش مطمئن برای جلوگیری انتخاب کنید.جلو گیری طبیعی یعنی اگه شد شد نشد هم نش ...

دقیقا 👍👍👍

یعنی من روزی چند تا از تاپیک ها می بینم

جالبه یه تعدادی بعد این همه هنوز نمی دونن جلوگیری طبیعی روش مطمئنی نیست

پس انتطار هر چیزی را بعدش داشته باشین

شایدم واقعا مهم نیس براشون اگه هم حامله شدن 

مگر میشود تو باشی و من آرزوی دیگری کنم😍
2714
سلام من هم دوسال عروسی کردم جلوگیری طبیعی داریم پس چرامن که عاشق بچه ام شانسی نمیشه باردارشم 😭😭همش ...

ان شالله دامن توم سبز میشه عزیزم نگران نباش من خودم سر بچه اول مث تو بودم اخه شوهرم عمل کرد مشکل داشت طول کشید تا بچه دار شدیم

مامان کوچولو

دختتتتتتتترا حس کردم بین پاهام خیس دسمال کشیدم دیدم ترشحات قهوه ای دارم بعد گفتم خوبه پریود شدم نوار بهداشتی گذاشتم الان ۳ ساعت میگذره ولی نوار سفید سفیده نزدیکیم داشتم موقع نزدیکی هیچ اثری از خون نبود   

مامان کوچولو

سلام تست زدم خداروشکر منفی بود ولی هنوز پری نیومده حالمم خیلی بده انگار گنگم سر گیجه و سردرد دارم حارم بهم میخوره درد تخمدونم دارم چرا اینطوریم کسی تجربه نداره؟

مامان کوچولو
2706