2726
عنوان

کیا با جلوگیری طبعی باردار شدن علائمتون چی بود

| مشاهده متن کامل بحث + 617 بازدید | 60 پست

خخخ منم همینجورم همش علائم بارداری دارم مخصوصا کمر درد و دل درد.دخترمم۲سالشه و خیلی بدقلقه میترسم بی بی بزنم گفتم ولش کن هرچی شد خدا خواسته ولی دلهره و اضطرابم دارم

مادر شدن یعنی زندگیت بسوی یه هدف خاص میره،اونوقته که ثانیه ثانیه زندگیتو به وقت مادری تنظیم میکنی.

[QUOTE=112309994]نمیدونم اینایی ک میگن با جلوگیری باردار شدن رو چجور باور کنم یا خودشون از خود بیخود شدن و بچه دار ش ...[/QUOTE

داره میگه جلوگیری طبیعی داشتیم.من انقدر دیدم اینجوری حامله شدن.اصلا به هیچ وجه روش مطمئنی نیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم اینایی ک میگن با جلوگیری باردار شدن رو چجور باور کنم یا خودشون از خود بیخود شدن و بچه دار ش ...

عزیزم دروغ نداریم که.من ۶سال اول زندگیمون کان دوم بود تو این ۶سال دوبار پیش اومد که نداشتیمو طبیعی جلوگیری کردیم جفتشم باردار شدم.

میدونید چرا خیلی شک کردم؟چون میگن وقتی رابطه دوبار پشت سر هم باشه با فاصله چند دقسقه اسپرم تو پیشاب مرد میمونه و من اینو تازه فهمیدم و ما این ماه دوبار این کارو کردی   

مامان کوچولو
2728
یعنی میگی تست بزنم؟خیلی میترسم  من درد پریودی دارم  سر دخترمم س روز قبل موعدم حالت تب و ...

آره.یه تست بزن.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
عزیزم دروغ نداریم که.من ۶سال اول زندگیمون کان دوم بود تو این ۶سال دوبار پیش اومد که نداشتیمو طبیعی ج ...

بسلامتی گلم

آخه باورش برام سخت بود

ولی نشدی در دنیا وجود نداره

منم سه روز گذشته از پریودم.ولی دوس ندارم باردار باشم

چون بچمم کوچیکه

ولی بی خیالم میگم مگه ممکنه باردار باشم وقتی از خودمون مطمئن هستم!!

منم طبیعی جلوگیری میکردم متاسفانه😖😖😖😖 آخرین روزپریودم یعنی روزپاکیم یه اقدام مشکوک داشتم حتی رف ...

منم دقیقا همون روزه بعد پریود حامله شدم باور کن فقط درحد شک بود سریع کشسد بیرون‌منم گفتم با ی بار کی حامله میشه ماه بعد دیدم درد دارم نمیشم فقط مفنامیک اسیدمیخوزدم دردم کم شه کمرممباکمربند طبی مامانم محکمم میبستم بعد عفونت داشتم دکترگفت عقب انداختی ی از بده بعد دارو بدم دیدم بلههه بتا ۱۵۰۰وای ک چقدگریه کزدم اون روزتومطب

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣
جدی یعنی همین اشتباه کردین؟علایمت چی بود چطور فهمیدی

ما اشتباه نکردیم

چون خودمون بچه میخاستیم😀

علائمم سوزش سر سینه هام بعد از خیس شدن

برجستگی رگ های سینه

درد تخمدان

کمر درد

یخورده علائم پریود داشتم

قطع شدن ترشحاتم

2706