2410
2553

تورو خدا کمکم کنید ۵ روز از وقتم گذشته جلوگیری طبیعی دارم بچم یسال و نیمشه بچه نمیخوام خیلی نگرانم

مامان کوچولو

۱ سالو نیم ک خوبه عزیزم چرا نخای😐

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
۱ سالو نیم ک خوبه عزیزم چرا نخای😐

تو ک نمیدونی دخترم چقدر فضول از دیوار راست میره بالا خیلی ازیتم کرده هنو جای منو شوهرم از هم جداس وای یه بچه دیگه خیلی وحشتناک

مامان کوچولو
منم طبیعی ام. هر ماه علایم بارداری دارم از پنج شش روز قبل پری هر ماه یه دور سکته میکنم😂😆🤦

😂😂😂خيلي خوبي يعني خب يك ماه شانس دوماه شانس بالاخره باردار ميسي

دنيا خيلي كوتاه تا زماني ك دندون دارم ميخندم

منم طبیعی جلوگیری میکردم متاسفانه😖😖😖😖

آخرین روزپریودم یعنی روزپاکیم یه اقدام مشکوک داشتم حتی رفتم شستم ولی باخودم گفتم حامله نمیشم باباتازه خونریزیم قطع شده

ازقضاباهمون یه بارم گرفته بود😖😖😤😤😭😭نمیدونستم تودوران پری زودترمیگیره

علائمم بزرگ شدن سینه هام وعقب افتادن پریودم بودوخوابی که دیدم،خواب دیدم ازسینه هام داره شیرمیاد

نگوحامله بودم😞

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...
2706