1676
1605

تورو خدا کمکم کنید ۵ روز از وقتم گذشته جلوگیری طبیعی دارم بچم یسال و نیمشه بچه نمیخوام خیلی نگرانم

یه مامان کوچولو

۱ سالو نیم ک خوبه عزیزم چرا نخای😐

فقط 44 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشالله دامن همه منتظراسبزشه🦆واسه سلامتی نینیمصلوات بفرستید😍♥🌹🐇نینیم اومد باتچکر ازشما😁💜

طبیعی اصلا جلوگیری محسوب نمیشه 

من اگر تاپیک میزنم دوست دارم ادم های بدون عقده و مهربون و با منطق نظر بدن پس اگر قصد جنگ داری یا با ادبیات زشت میخوای صحبت کنی لطفا تاپیک منو ترک کن .مرسی   

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

من.علایم پریودی داشتم ولی نمیشدم.۱۰ روز گذشت نشدم.تست زدم مثبت شد😊

به عقاید هم احترام بذاریم😊اگر باهام مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظرکنیم. توهین و بی ادبی ممنوع🚫برای حفظ شان خودم پست و نظر بی ادبانه رو جواب نمیدم.متشکرم🌹
1677

بچه فقط مدت زمانه پول نمیخواد اینده نمیخواد ؟؟؟؟؟؟؟؟

من اگر تاپیک میزنم دوست دارم ادم های بدون عقده و مهربون و با منطق نظر بدن پس اگر قصد جنگ داری یا با ادبیات زشت میخوای صحبت کنی لطفا تاپیک منو ترک کن .مرسی   
1665

تو ک نمیدونی دخترم چقدر فضول از دیوار راست میره بالا خیلی ازیتم کرده هنو جای منو شوهرم از هم جداس وای یه بچه دیگه خیلی وحشتناک

یه مامان کوچولو
اگه اقدامی پس جلوگیری چرا میکنی

گفتم جلوگیری طبیعی👈👈👈👈 بود👉👉👉👉

یعنی قبلا طبیعی جلوگیری میکردیم نه الان....به افعال دقت کنید

❤می خواهمت که خواستنی تر ز هر کسی کو واژه ای که ساده تر از این بیان کنم❤
منم طبیعی ام. هر ماه علایم بارداری دارم از پنج شش روز قبل پری هر ماه یه دور سکته میکنم😂😆🤦

😂😂😂خيلي خوبي يعني خب يك ماه شانس دوماه شانس بالاخره باردار ميسي

دنيا خيلي كوتاه تا زماني ك دندون دارم ميخندم

منم طبیعی جلوگیری میکردم متاسفانه😖😖😖😖

آخرین روزپریودم یعنی روزپاکیم یه اقدام مشکوک داشتم حتی رفتم شستم ولی باخودم گفتم حامله نمیشم باباتازه خونریزیم قطع شده

ازقضاباهمون یه بارم گرفته بود😖😖😤😤😭😭نمیدونستم تودوران پری زودترمیگیره

علائمم بزرگ شدن سینه هام وعقب افتادن پریودم بودوخوابی که دیدم،خواب دیدم ازسینه هام داره شیرمیاد

نگوحامله بودم😞

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...

من قرص می خوردم پنج روز بود قرص رو قطع کرده بودم دیدم پریود نمی شم رفتم بیبی چک گرفتم مثبت شد تا شش هفته  هیچ علائمی نداشتم 

البته من بچه م ۸ سالش بود بخاطر همین از حاملگیم کلی ذوق کردم ،

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔

خب بی بی چک بگیر  صبح ک از خواب بیدار شدی انجام بده جوابش هر چی شد همونه دیگه 

والا با بچه کوچیک سخته دوباره یکی دیگه بیاد، من ک تا دخترم 4،5 ساله نشه نمیخام دیگه 🤐

خدایا زندگیمو برام حفظ کن🙏❤️
تو ک نمیدونی دخترم چقدر فضول از دیوار راست میره بالا خیلی ازیتم کرده هنو جای منو شوهرم از هم جداس وا ...

دم کرده زعفرون و طناب و فعالیت زیاد 

یک ماه که اتفاقی نمی افته که 

معمار ؛ طراح داخلی ؛ دکوراتیو.به هیچ عنوان درخواست دوستی قبول نمیکنم !سوالاتتون و توی تاپیک (از توسکا بپرسید) مطرح کنید.جان جدت هم لایک نکن 😗
1651