2733
2734
عنوان

عکس بینی عمل شده بیاید ببینید

| مشاهده متن کامل بحث + 6721 بازدید | 147 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر حسینیان میگف تا ۱ سال نشده نرید ترمیم گفت تا ۶ ماه نمیشه نظر داد ینی واقعی میگه؟

اره تا چند ماه اول ورم زیاده هر چه بگذره بهتر میشه.ولی بعد چند ماه خوب نشد دیکه نمیشه باید ترمیم کنه بعدا

جعفر پور عالیه ولی از ۱۲ میلیون شروع میشه برای کسایی ک هیچ ایرادی نداشته باشن

خب این جعفر پور کجاست تهرانه؟شما خودت از نزدیک کسیوکه عمل کرده و گوشتیه بینیشو دیدی؟؟؟من خیلی بزرگو گوشتیه ها بنظرت برم پیش این جعفر پور یا شهرخودم عمل کنم بینیوشتی خیلی سخته

ماماناچه حسی دارید وقتی بچه توشکمتون تکون میخوره باتصورشم قلبم میریزه موهای تنم سیخ میشه دیگه صبرم تموم شده گذشت اون جونیم بچگیم خوشگلیم شدم یه زن بالغ و پخته که هنوز هیچکس بهش نگفته مامان.منم دیگه خسته شدم بعضی شبا برا خودم رویامیبافم خودموحامله تصور میکنم وای که چه حس خوبیه دکترا جوابمون کردن گفتن فقط جنین اهدایی شوهرم دیگه ازسرش افتاده میگه دیگه حس بچه نداره خسته شدم از بس برای بچه خواهر و برادر و خواهرشوهر مادری کردم و خودم یواشکی مادرشون تصور کردم که چه حسی دارم اگه بچم باشه از عمق وجودم براشون مادری کردم ولی اونابه من نمیگن مامان.اونا بعدازچندساعت منو پس میزنن و میگن مامانمومیخام اونجاست که میفهمم من چقدرتنهام چقدر بی کس.راستی اگه بمیرم کی میفهمه من نیستم حسرت خیلی چیزاموند رودلم برای منم بادلای پاکتون دعا کنید تا خدا معجزشو نشونم بده😢😢
2728

عزیز دلم با عزت کجا عمل میکنه؟

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.
2738
من مرداد عمل کردم.. چون اوایل ورمش زیاده اینجوریه.. مال من ک درست شد اتفاقا نگران بودم چون کلا شکلشو ...

مرسی عزیزم وقت گذاشتی جواب دادی امیدوارم کردید

قد ۱۶۰  وزن اولیه ۶۴  وزن فعلی ۶۰  وزن هدف ۵۰ تاپیک سیتارا جونیم😘
اره تا چند ماه اول ورم زیاده هر چه بگذره بهتر میشه.ولی بعد چند ماه خوب نشد دیکه نمیشه باید ترمیم کنه ...

مرسی گلم جواب دادید

این برا منع ولی بغلاش و نوکش باده کلا

شماهم بینیت گوشنی بود؟؟؟؟من گوشتیه کدوم دکتر خوبه بنظرت؟؟توی تنفس مشکل نداری

ماماناچه حسی دارید وقتی بچه توشکمتون تکون میخوره باتصورشم قلبم میریزه موهای تنم سیخ میشه دیگه صبرم تموم شده گذشت اون جونیم بچگیم خوشگلیم شدم یه زن بالغ و پخته که هنوز هیچکس بهش نگفته مامان.منم دیگه خسته شدم بعضی شبا برا خودم رویامیبافم خودموحامله تصور میکنم وای که چه حس خوبیه دکترا جوابمون کردن گفتن فقط جنین اهدایی شوهرم دیگه ازسرش افتاده میگه دیگه حس بچه نداره خسته شدم از بس برای بچه خواهر و برادر و خواهرشوهر مادری کردم و خودم یواشکی مادرشون تصور کردم که چه حسی دارم اگه بچم باشه از عمق وجودم براشون مادری کردم ولی اونابه من نمیگن مامان.اونا بعدازچندساعت منو پس میزنن و میگن مامانمومیخام اونجاست که میفهمم من چقدرتنهام چقدر بی کس.راستی اگه بمیرم کی میفهمه من نیستم حسرت خیلی چیزاموند رودلم برای منم بادلای پاکتون دعا کنید تا خدا معجزشو نشونم بده😢😢
خب این جعفر پور کجاست تهرانه؟شما خودت از نزدیک کسیوکه عمل کرده و گوشتیه بینیشو دیدی؟؟؟من خیلی بزرگو ...

اصفهان اره دیدم عروس عموم ینی واقعا نفهمیدیم عمل کرده ولی باید تحقیق کنید خیلیییییییییییییی

2706