2703
2553
عنوان

کیا با تمام اقوام قطع رابطه کردن؟

361 بازدید | 16 پست

پشیمونید؟

💫همیشه نباید به همه چیز شفاف نگاه کرد... ⚡گاهی باید باور کرد...                                 🔮ی تخیلِ غیرِ منطقیِ خود ساخته را...  

با تمام اقوام؟؟ مگه میشه؟ 

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

یا خدا

جنگه مگه؟😐

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
2714

من خانواده خودم یه شهر دیگه ان واگرنه با فامیل مامانم خیلی راحتم،ولی با مادرشوهر و جاریام چند وقته قطع رابطه کردم،با اینکه تو یه ساخنمان زندگی میکنیم،خیلی برام سخته،ولی واقعا رو زندگیم خیلی تاثیر منفی داشتن.

شوهر من یه ماهه با همه قطع رابطه کرده‌‌...ته دلش فکر کنم خیلی عمگینه و احساس تنهایی میکنه.اما نارو خورد از همه دور وبری هاش و کنارشون گذاشت...ولی من نمیتونم و با هردو خونواده اشتی ام

من رفت وامدندارم باکسی اره پشیمونم راستش چون همه صداشون دراومده میگن قبلاخیلی گرم بودی حتی فامیلای شوهر ولی رابطه ک داشتم همش حاشیه درست میکردن برام درحد چت واینا درارتباطم

تیکر تولد یکسالگی دخترم

چطور قطع رابطه میکنید؟

دلایلش چیه

چرا ما بلد نیستیم

شوهرم هر چی بیشتر زخم زبون از خانوادش میخوریم بیشتر جذب میشه 

مدام میگه عیب نداره خانوادمن 😞

از هر کسی بدی میبینه میگه عیب نداره ما خوبی کنیم 

یعنی وقتی پیش خانوادشیم از خواهر و مادر تا پدر هر کدوم به نحوی یه زخمی یه اذیتی دارن .هرچند اصلا دلم نمیخواد قطع رابطه کنه ولی زورم میاد هرچی بیشتر اذیت میکنن بیشتر خوبی میکنه 

قطع ارتباط دیگه چه صیغه ایه .دو روز دنیا ما اگه ببینیم لازمه ارتباطمونو با یه سری فامیل شاید کم کنیم ولی قطع نه .این قطع رحم عمرو کوتاه میکنه برکت رو از زندگی میبره یه ذره تحملم خوب چیزیه

قطع ارتباط دیگه چه صیغه ایه .دو روز دنیا ما اگه ببینیم لازمه ارتباطمونو با یه سری فامیل شاید کم کنیم ...

شما که چیزی نمیدونین چرا قضاوت میکنین؟

💫همیشه نباید به همه چیز شفاف نگاه کرد... ⚡گاهی باید باور کرد...                                 🔮ی تخیلِ غیرِ منطقیِ خود ساخته را...  
2706