2737
2734
عنوان

آخرین باریکه دلتون شکست کی بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 265 بازدید | 41 پست
تا وقتیکه آرایشگاه نزده بودم میومدن کارشون رو رایگان راه مینداختم ولی الان که زدم به گوشم میرسه که م ...

شنیدی میگن مفت باشه کوفت باشه؟

مصداق زندایی شماست

لابد الان فکر میکنه باید پول بده حالا که باید پول بده بره یه جای دیگه منت فامیل رو سرش نباشه

پروانه به شمع بوسه زد و بال و پرش سوخت                  بیچاره از این عشق فقط سوختن آموخت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم ما فامیلامون فقط برای اصلاح ابرو میرن آرایشگاه از ای فامیلا ی پولدار نیستن اونم ماهی یه بار میرن اگه کارمو نمی پسندیدن پس چرا قبلا میومدن خونه ؟ واقعا دلیل کاراشونو نمیفهمم 

عزیزم لایک نکن مرسی 😍 برای حاجت دلم یه صلوات مهمونم کن 
تا وقتیکه آرایشگاه نزده بودم میومدن کارشون رو رایگان راه مینداختم ولی الان که زدم به گوشم میرسه که م ...

من باشم اصلا به رو خودم نمیارم !!کلا اشتباه همینه که تو کارای هنری چیزی مجانی در اختیار دیگران قرار بدی فک میکنن کارت بی ارزش هست !

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!
2728

من چن شب پیش از دست شوهرم 

تازه از سرکار اومد منو پسرم ک چهارسالشه با هم مسابقه گذاشتیم هر کی زودتر سلام کنه و بپر بغل شوهرم (اابته این ترفندو برا اینکه یاد بگیره باباش اومد بلند شه دست بده و سلام کنه ب کار بردم)شوهرمم ک رسید پسرم دست منو میگررف میفرستاد عقب من دست اونو مثلا نمیزاشتم یکیمون بره جلو بعد ک شوهرم رسید من دست پسرمو ول کردم البته با احتیاط این کارو کردم ولی گوشه سرش خور ب لولا در😐بعدم شوهرم با ناراحتی برگش گفت ک چرا دستشو با شتاب ول کردی سرش درد اومد خیلی خیلی دلم گرفت 

من برای اینکه پسرش یاد بگیره تو خونه ارزش پدرمادر زیاده این کارو کردم حالا اتفاقیه ک افتاد تازه پسرمم ن گریه ای کرد ن چیزی ناراحت شدم اون شبم سنگین بودم ولی تا دیشبم موقع اومدنش پسرم هر چی گفت بابایی اومدو اول من دم در نرفتم 

شوهرماومد گفت جدیدا جلو در نمیای ها (با شوخی) منم جدی گفتمدیگ نمیام دللسردم کردی😐

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
شنیدی میگن مفت باشه کوفت باشه؟ مصداق زندایی شماست لابد الان فکر میکنه باید پول بده حالا که باید پو ...

حالا همین زنداییم کارمم می پسندید بعدشم من اصلاح وابرو رو ۱۰ میگیرم جایی که اونا میرن ۱۵ میگیره اصلا اخلاقشم اینجوری نبوده تا حالا . ولی در کل خیلیا رو الان میشناسم جاریم طبقه بالاست مت پایین رو آرایشگاه کردم ولی نمیاد اونم 

من چن شب پیش از دست شوهرم  تازه از سرکار اومد منو پسرم ک چهارسالشه با هم مسابقه گذاشتیم هر کی ...

حق داری منم زود بهم برمیخوره دلم میشکنه

منم دیشب دلم شکست... وقتی شوهرم از سرکارش که راه دوره بعد از چند وقت اومد خونه، دوباره وسایلشو جمع کرد و رفت... براش ارزش ندارم...

آخر مسیر زندگی هیچی نیست... زندگی همین مسیره. ازش لذت ببر. پسرای خوشگلم، مامان کوچولو عاشقتونه  
2738
منم دیشب دلم شکست... وقتی شوهرم از سرکارش که راه دوره بعد از چند وقت اومد خونه، دوباره وسایلشو جمع ک ...

آخی عزیزم چرا رفت

توروخدا ناراحت نشو ازین موضوع چون خودمون یه شرایط چنینی داریم و به عنوان یه ادم نفر سوم این و میگم

جاری من ارایشگره،کارش واقعا خوب نیست ازینور کسی جرات نداره بره ارایشگاه چون این بهش بر میخوره که چرا پیش من نیومدین،کسی هدف خاصی نداره،شاید کارتم خوبه ولی تو سلیقه اون ها نیست

من ارایشگاهی که سالهاست میرم حکم دکتری پیدا کرده که همیشه میرم پیشش،سالیانه ساله که پیش اون عادت کردم،کارش و دستش و قبول دارم

🧿
آخی عزیزم چرا رفت

دعوامون شد. بخاطر مواد مخدر. نمیتونم کنار بیام. دیگه بریدم بس که دعوا کردم سر این مسئله. اما دیشب دلم نمی‌خواست بره  

آخر مسیر زندگی هیچی نیست... زندگی همین مسیره. ازش لذت ببر. پسرای خوشگلم، مامان کوچولو عاشقتونه  
توروخدا ناراحت نشو ازین موضوع چون خودمون یه شرایط چنینی داریم و به عنوان یه ادم نفر سوم این و میگم ...

عزیزم میدونم چی میگی ولی باور کن جاهاییم که اونا میرن اصلا خوب نیس اصلا زنداییم حساس نیس منم همیشه سعی میکنم ابرو رو پهن بردارم و جوری نباشه که بگن خراب کرد و اینا بخودم میگم ولش کن من چیزی نگم خواستن میان نخواستن نیان منکه روزیم دست اونا نیس

عزیزم میدونم چی میگی ولی باور کن جاهاییم که اونا میرن اصلا خوب نیس اصلا زنداییم حساس نیس منم همیشه س ...

میدونم عزیزم چی میگی،اگه اینجوریه حق داری ،،من برای ارامش خودت میگم حساس نشو بیخیال باش تا اذیت نشی

🧿
میدونم عزیزم چی میگی،اگه اینجوریه حق داری ،،من برای ارامش خودت میگم حساس نشو بیخیال باش تا اذیت نشی

راست میگی خیلی خودمو اذیت میکنم من تقریبا چند ماهه که این آرایشگاه رو زدم خداروشکر هرادم غریبه ایم که تاحالا اومده آرایشگاه درحالیکه باهم رودروایسیم نداشتیم خیلی از اخلاقم و کارم تعریف کرده ولی فاز فامیلای خودمو نمیدونم چیه 

راست میگی خیلی خودمو اذیت میکنم من تقریبا چند ماهه که این آرایشگاه رو زدم خداروشکر هرادم غریبه ایم ک ...

اره عزیزم بیخیال باش،مهم نباشه برات،بعد از یه مدت همه چیز عادی میشه هم برا اونا هم برا شما

🧿
2706