2703
2553
عنوان

آخرین باریکه دلتون شکست کی بود؟

265 بازدید | 41 پست

به نظرمن هر آدمی از بچگی تا وقتیکه بزرگ میشه احتمال داره دفعات زیادی دلش بشکنه ولی من خودم چون یه آرایشگاه دارم وقتی به گوشم میرسه از فامیلامون مثل زندایی یا خاله پیش من نمیان و میرن جای دیگه خیلی. ناراحت میشم شما بودین نمیشدین؟ عکس العملتون چی بود؟

عزیزم لایک نکن مرسی 😍 برای حاجت دلم یه صلوات مهمونم کن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

دو سه روز پیش 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

فک نکنم ناراحت بشم بایدخیلی خیلی دلشونم بخواد بیان پیشم😒😒،من کلا دلنازکم برونمیارم ولی تندتند دلم میشکنه زودم یادم میره

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
2714

ن عزیزم نباید ناراحت شی ادما مختارن ک برات اهمیتی نداشته باشه

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
برات مهم نباشه اخه معمولا اطرافیان همیجورن من خیلی وقته شناختمشون !!

تا وقتیکه آرایشگاه نزده بودم میومدن کارشون رو رایگان راه مینداختم ولی الان که زدم به گوشم میرسه که میرن جای دیگه نمیدونم به نظرت به روشون بیارم؟

عزیزم لایک نکن مرسی 😍 برای حاجت دلم یه صلوات مهمونم کن 

خب شاید نمیخوان کسی بفهمه چه کارهایی انجام میدن 

کلا فامیل اکثرا اینجوره نمیره آرایشگاه یه آشنا 

ما یه سوپری سر کوچه خوابگاهمون بودپیر مرد هر سری ک از سوپری های دیگه میدید جنس تو دستمون یه اخمی میکرد بهش برنخورد از خودش خرید نکردیم با اینکه جنساش مونده 

نمیشه ک مجبور کنی کسی بیاد شاید میکاپ کار یا رنگ کارتو کاراشون نمیپسندن هر چقدرم خوب باشه 

بعد مردم دوس ندارن فامیلشون بفهمه چقدر پول خرج زیبایی میکنن زنا حساسن

I'd walk straight through the bullet😏
2706