1600
1605
عنوان

آخرین باریکه دلتون شکست کی بود؟

252 بازدید | 41 پست

به نظرمن هر آدمی از بچگی تا وقتیکه بزرگ میشه احتمال داره دفعات زیادی دلش بشکنه ولی من خودم چون یه آرایشگاه دارم وقتی به گوشم میرسه از فامیلامون مثل زندایی یا خاله پیش من نمیان و میرن جای دیگه خیلی. ناراحت میشم شما بودین نمیشدین؟ عکس العملتون چی بود؟

سرباز سردار دلها

انواع دمنوش‌های گیاهی و ترکیب آنها

کلیک کنید

دو سه روز پیش 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
1522
1432

ن عزیزم نباید ناراحت شی ادما مختارن ک برات اهمیتی نداشته باشه

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
برات مهم نباشه اخه معمولا اطرافیان همیجورن من خیلی وقته شناختمشون !!

تا وقتیکه آرایشگاه نزده بودم میومدن کارشون رو رایگان راه مینداختم ولی الان که زدم به گوشم میرسه که میرن جای دیگه نمیدونم به نظرت به روشون بیارم؟

سرباز سردار دلها

خب شاید نمیخوان کسی بفهمه چه کارهایی انجام میدن 

کلا فامیل اکثرا اینجوره نمیره آرایشگاه یه آشنا 

ما یه سوپری سر کوچه خوابگاهمون بودپیر مرد هر سری ک از سوپری های دیگه میدید جنس تو دستمون یه اخمی میکرد بهش برنخورد از خودش خرید نکردیم با اینکه جنساش مونده 

نمیشه ک مجبور کنی کسی بیاد شاید میکاپ کار یا رنگ کارتو کاراشون نمیپسندن هر چقدرم خوب باشه 

بعد مردم دوس ندارن فامیلشون بفهمه چقدر پول خرج زیبایی میکنن زنا حساسن

I'd walk straight through the bullet😏
1601
تا وقتیکه آرایشگاه نزده بودم میومدن کارشون رو رایگان راه مینداختم ولی الان که زدم به گوشم میرسه که م ...

شنیدی میگن مفت باشه کوفت باشه؟

مصداق زندایی شماست

لابد الان فکر میکنه باید پول بده حالا که باید پول بده بره یه جای دیگه منت فامیل رو سرش نباشه

پروانه به شمع بوسه زد و بال و پرش سوخت                  بیچاره از این عشق فقط سوختن آموخت

عزیزم ما فامیلامون فقط برای اصلاح ابرو میرن آرایشگاه از ای فامیلا ی پولدار نیستن اونم ماهی یه بار میرن اگه کارمو نمی پسندیدن پس چرا قبلا میومدن خونه ؟ واقعا دلیل کاراشونو نمیفهمم 

سرباز سردار دلها
تا وقتیکه آرایشگاه نزده بودم میومدن کارشون رو رایگان راه مینداختم ولی الان که زدم به گوشم میرسه که م ...

من باشم اصلا به رو خودم نمیارم !!کلا اشتباه همینه که تو کارای هنری چیزی مجانی در اختیار دیگران قرار بدی فک میکنن کارت بی ارزش هست !

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!

من چن شب پیش از دست شوهرم 

تازه از سرکار اومد منو پسرم ک چهارسالشه با هم مسابقه گذاشتیم هر کی زودتر سلام کنه و بپر بغل شوهرم (اابته این ترفندو برا اینکه یاد بگیره باباش اومد بلند شه دست بده و سلام کنه ب کار بردم)شوهرمم ک رسید پسرم دست منو میگررف میفرستاد عقب من دست اونو مثلا نمیزاشتم یکیمون بره جلو بعد ک شوهرم رسید من دست پسرمو ول کردم البته با احتیاط این کارو کردم ولی گوشه سرش خور ب لولا در😐بعدم شوهرم با ناراحتی برگش گفت ک چرا دستشو با شتاب ول کردی سرش درد اومد خیلی خیلی دلم گرفت 

من برای اینکه پسرش یاد بگیره تو خونه ارزش پدرمادر زیاده این کارو کردم حالا اتفاقیه ک افتاد تازه پسرمم ن گریه ای کرد ن چیزی ناراحت شدم اون شبم سنگین بودم ولی تا دیشبم موقع اومدنش پسرم هر چی گفت بابایی اومدو اول من دم در نرفتم 

شوهرماومد گفت جدیدا جلو در نمیای ها (با شوخی) منم جدی گفتمدیگ نمیام دللسردم کردی😐

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
1523