2726
عنوان

یه حس ششیمی قوی بیادلطفا🙂🙂

155 بازدید | 10 پست

لطفابگیدایامن ازدواج میکنم وکی؟

نزاررویاهات فقط درحدرویابمونن/اگرتوانایی فکرکردن به چیزیو داری قطعاتوانایی رسیدن به آن راهم داری☺👩‍💻

هر کی اومد بگه من فردا مصاحبه کاریم چطوری میشه

خدا جونم سلام . خدایا خیلی ممنونم به خاطر تمام چیزهایی که بهم دادی . خدا جونم لطفا دوباره معجزتو نشونم بده .خدایا معجزه میخوام یا حضرت زهرا خودت قول دادی بهم  خدایا خودت میدونی منظورم چیه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره ازدواج میکنی،شوهرت کچله زانتیا هم داره عاشق کله پاچس روز خواستگاریم گل میخک زرد میاره 

شوخی کردی دیگ😐😐🤔

نزاررویاهات فقط درحدرویابمونن/اگرتوانایی فکرکردن به چیزیو داری قطعاتوانایی رسیدن به آن راهم داری☺👩‍💻
2728

ن🤣🤦‍♀️

دوستان میشه واسم اینکه مشکلم حل بشه دعا کنید ی صلواتم بفرسید ممنون میشم🧡💚❤🥺                                                                                                                                                                         🙏   ♡♡♡ 🙏
هر کی اومد بگه من فردا مصاحبه کاریم چطوری میشه

دیر میرسی میای از پله ها تندی بری بالا میخوری به یه اقا پرونده دستش پرتاب میشه هوا همون جا طرف عاشقت میشه بعدم میفهمی طرف طراح استارتاپ بوده

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   
با صفدر اقا ماست بند ۲ماه و۳روز و۶ساعت و۳۰ثانیه دیگه

خدایاشفاااا😑😑

نشون به اون نشونی که الان خوابیدی گوشی دستت سرت هم زیر لحافه

نه باباتنهایی فهمیدی

سرمم زیرلحاف نیست اصلا