2703
2553

سلام بچه ها.ما واسه جمعه سیاه امسال می‌خوابم واسه خرید بریم ازمیر،گفتیم هتل توی کوش آداسی بگیریم که دیگه خرج غذا و اینا نداشته باشیم و فاصله هم کمه.اگه کسی تو آذر رفته لطفاً بگه کدوم هتل بوده چون همسرم روی غذا حساسه میگم چون خلوته یه موقع غذای مونده ندن.و اینکه هوا شبا خیلی سرد میشه؟؟؟

به نظر من برید استانبول بهتره

اره خیلی سرد میشه من تو مهر رفتم فقط تونستیم بریم استخر اب گرم و شیاهم باید لباس گرم میپوشیدیم 

استانبول خیلی حراجاش بهتره و اجتاس هم بروزتره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ازمیر از استانبول قیمتاش بهتره چون چند دفعه واسه خرید رفتم اینطوری احساس کردم.ولی چون الان هتلای کوش آداسی خیلی تخفیف خوبی خورده گفتم اینجا بریم.از نظر آب مهم نیس واسم فقط هتلش می‌خوام خوب باشه کیفیتش چون خلوته

2456
برای خرید برید قشم  اصلا ترکیه گرونیش خیلی زیاد شده

الان خیلی آف خوبی دارن هم هتلاش هم مغازه ها با کیش و قشم تقریبا یکی در میاد.تو تابستون که خیلیییی گرون بود نشد بریم

2714
الان خیلی آف خوبی دارن هم هتلاش هم مغازه ها با کیش و قشم تقریبا یکی در میاد.تو تابستون که خیلیییی گر ...

کیش که حرفشو نزن

فقط قشم برای خرید خوبه

منم آدمم ممکنه گاهی اشتباهی کنم 
اذر ماه اونجا خیلی سرده اما هتللاش خوبه .البته یه چیزی بگم کل ترکیه هتلاش فقط ستاره دارش خوبه اونم چ ...

آره منم هتل چهار و پنج ستاره می‌خوام.فقط می‌خوام بدونم چون هتل خلوته و مسافر کمه غذای بد و مونده ندن که مریض بشیم.شما توی پاییز نرفتین؟؟

2706