2726
عنوان

دارم از خودم میترسم...!

349 بازدید | 23 پست

بچه ها من جدیدا وقتی نینی مو میبوسم انگار جنون انی  بهم دست میده و نمیتونم بچه رو ولش کنم دیوانه وار  همه جاشو میبوسم و میخوام بخورمش و قورتش یدم و یه حس سرخوشی عجیبی  بهم دست میده،  فوق العاده شیرین و لذت بخشه ولی میترسم ‌واسه نینیم بد باشه ؟

خخخخ ای جونم

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😲نخوری بچه رو 😂😂

❤شروع چالش لاغری تا عید بامداد خمار از ۸ دی ۹۸❤ وزن اولیه : ۱۲۰ ❤ وزن هدف تا عید : ۱۱۰ ❤ هدف بعدی  : ۹۰💪 ❤ هدف بعدش : ۷۰💪💪 ❤ هدف نهایی : ۵۰ 💪💪💪❤  من میتونم 
2728
ای جونممممم خداشماونی نی روحفظ کنه  اصلنم واسه نی نی بدنیس شمافقط خیلی عاشق نی نیتی 😍😍

اررررره عاشقشم آرزوی من بود ولی واکنشم اصلا طبیعی نیست به نظر خودم  وقتی می بوسمش احساس خلسه بهم دست میده انگار مست میشم 

اررررره عاشقشم آرزوی من بود ولی واکنشم اصلا طبیعی نیست به نظر خودم  وقتی می بوسمش احساس خ ...

منم اینطوری هستم البته بچه ندارم ولی کلا تو کار ماچ های آبدار و مَکِشی و جیغ های بنفش و سینه زنی هستم 

2706