2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من برعکس تو بودم با مامتنمو نوزادم مجبور بودم تو یه اتاق بخوابم دوری از همسرم حس میکرد افسردم کرده اگه یه روز نمیدیدمش دیوونه میشدم از افسردگگی

هرکی یه نوعشو میگیره گلم ادما باهم فرق دارن

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست💚🙏❤

نه عزيزم اسمش ويار نيست احتمالا افسردگي بعد از زايمان گرفتي.البته دور از جون شما يك جاري خل و چل دارم بعد زاييدنش هم دست از ادا و أطوارا برنداشته همش ميگه اينو ميخوام احتمالا ويتامين تو سيرم كم شده برام بيار يا بخر خلاصه كه دهن همه رو جر داده از صاف كردن گذشته

عصر باشد وتو باشي يه فنجان چاي داغ😍

همسرت ناراحت نمیشه

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

وای خدا به من رحم کنه من میخوام اقدام کنم بعدا اینطوری بشم شوهرم دیوونه نشه خوبه از بس سعی میکنم توی خونه خوشرو باشم از اولشم منو همینطوری دیده یه روز به شوهرم محل نذارم یا حوصله اشو نداشته باشم یا حالم خوش نباشه اعتراض میکنه که چته چرا اینطوری شدی محل نمیدی. حالا مثلا یکم سرد مزاجه. رفتار خوب براش اولویته.یه بار بهش از افسردگی پس از زایمان گفتم میگه ولش کن من اصلا بچه نمیخوام🤣🤣😂

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
همسرت ناراحت نمیشه

اونی که باید ناراحت بشه منم با این ادا اطواراش تو شهر غریب با دو تا بچه و شوهر خل و چل که برای اومدن خانواده ام باید ازش اجازه گرفت که ایا اجازه بده یا نده اونوقت مامانم مامانم از دهنش نمیافته میخوام چیکار روزی صد بار بگه دوست دارم صد سال سیاه این دوست داشتن رو نمیخوام

وقتی دو تا بچه داری شوهرت هم میشه بچه سوم اونوقت طبیعیه

من جهارتا دارم شوهرمم بچه پنجممه یعنی فقط نباید پوشکش کنم برو دکتر خواهر شاید افسردگیه منم بعضی وقتا ازش متنفر میشدم ولی دارو خوردم خوب شدم البته از بچه هامم زده میشدم