2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
😂😂😂چ تفاهمی

حالا برعکس من مامان وزن داداشم صبح که بیدار میشن یکریززززز حرف میزنن😑😑😑😑آه اعصابم خرد میشه

من دوست دارم فقط فکر کنم یا سکوت کنم

اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم توکل برخدا ❤️✨
حالا سوهر من باید نیم ساعت بعد اینکه بیدار مبشه دراز بکشه گوشی هم تودستش چیزی هم بهش بگی میگه بذار ب ...

والا پسر من ۴ سالشه اینجوریه میگم پاشو برو جیش کن پسرم میگه بزا چشام واشه😁حالا قیافش اینجوری ها 😐قربونش برم

علمدار ما این بار هم از سرزمین فرات برنگشت😭😭😭🖤            سردار خوبی ها تو همیشه در قلبمان زنده ای 😭😭😭😭
حالا برعکس من مامان وزن داداشم صبح که بیدار میشن یکریززززز حرف میزنن😑😑😑😑آه اعصابم خرد میشه من د ...

وایییی مامانه منم بعد من وقتی میام خونع مامانبزرگم همشون مثل خروس بالاسرمن انقد حرف میزننا من نمیفهمم اینا اینهمه انرژیو از کجا میارن

میشه واس ارامشم صلوات بفرستید 😔
2738
حالا برعکس من مامان وزن داداشم صبح که بیدار میشن یکریززززز حرف میزنن😑😑😑😑آه اعصابم خرد میشه من د ...

اینکه خوبه،،مامان من 7 صب میزنه شبکه خبر،،بعد با انرژی بلند میگه صب بخیییییر،،به به چه نووونییی خریدم،،بیا صبونه بخوور،،،اگرم بارون یا برف اومده باشه،به بههههه چه هواااایییی

حالا من و خواهرم و بابام اینشکلی ایم

والا من اصلا فرصت اینجوری شدن ندارم چون دخترم ک 18 ماهشه کنترل به دست میاد خودشو میندازه رو صورتم و با گفتن ماما ماما مامانییییی گوبه (گربه ) بعد میبینه عکس العمل نشون نمیدم انگشتشو میکنه تو چشام میگه تتتنااام (سلااااام😐) بیدارم میکنه و میگه تلویزیون رو روشن کن و با گوشیت برنامه صدای حیوانات رو پخش کن 😐😐😐😕😕😕 کار هر روزشه 

انقد در مورد امضای قبلیم پرسیدین ک جریان چی بوده گفتم بزار عوض کنم توضیح بدم عاقا کاربری قبلیم مال 96 بود ترکید فقط و فقط بدلیل یه گ و ز 😐😐😐😐😐 اشتباه نکنید من گو ز ی در نکردم😑😑😑😑 یه خانومی چنان جلوی شوهرش بوق زده بود ک مرد بیچاره زندگی رو ول کرده بود رفته بود خبری هم ازش نبوده حالا این بانوی گوز نشان اومده بود دنبال راه چاره بود ک مرده رو برگردونه ولی طبق محاسبات من با اون شدت ک ایشون انفجار داده بود الان مرده باید تو سطح کره مریخ مشغول یافتن نشانه های حیات باشه 😐😐 بانوان گرامی لطفا هنگام مراوده و معاشه با همسرانتان خودتونو سفت بگیرید اگه نمیتونین سفت وایسین حداقل تاپیکشو نزنید روا نیست شما بگوزی ما قطع دسترسی شیم 😑😑😑😑😥😥😥😥😥
اینکه خوبه،،مامان من 7 صب میزنه شبکه خبر،،بعد با انرژی بلند میگه صب بخیییییر،،به به چه نووونییی خرید ...

وایییییی دلم برای خوابیدن تو خونه پدری تنگ شد بابام میومد بالاسرم میگفت رختخواب بغلت کرده یا تو رختخوابو بغل کردی پاشو ببین چه برفی میباره 😧😧😧😥😥😥😥

انقد در مورد امضای قبلیم پرسیدین ک جریان چی بوده گفتم بزار عوض کنم توضیح بدم عاقا کاربری قبلیم مال 96 بود ترکید فقط و فقط بدلیل یه گ و ز 😐😐😐😐😐 اشتباه نکنید من گو ز ی در نکردم😑😑😑😑 یه خانومی چنان جلوی شوهرش بوق زده بود ک مرد بیچاره زندگی رو ول کرده بود رفته بود خبری هم ازش نبوده حالا این بانوی گوز نشان اومده بود دنبال راه چاره بود ک مرده رو برگردونه ولی طبق محاسبات من با اون شدت ک ایشون انفجار داده بود الان مرده باید تو سطح کره مریخ مشغول یافتن نشانه های حیات باشه 😐😐 بانوان گرامی لطفا هنگام مراوده و معاشه با همسرانتان خودتونو سفت بگیرید اگه نمیتونین سفت وایسین حداقل تاپیکشو نزنید روا نیست شما بگوزی ما قطع دسترسی شیم 😑😑😑😑😥😥😥😥😥
اینکه خوبه،،مامان من 7 صب میزنه شبکه خبر،،بعد با انرژی بلند میگه صب بخیییییر،،به به چه نووونییی خرید ...

بابا خووووب شانس....من از خدامه مامانم اول صبحی اینقدر مهربون باشه

برا من برعكسه😑😑😑😑بیشتر وقتها مامان جانم صبا عصبی آن...یا به همه چی گیر میده به خصوص به منه بدبخت

ای جانمممم عاشق مامانت شدم که😍 قدرشو بدون و بابت داشتنش شکر کن 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
والا من اصلا فرصت اینجوری شدن ندارم چون دخترم ک 18 ماهشه کنترل به دست میاد خودشو میندازه رو صورتم و ...

عزیززززم 😍😍😍😍

2706