1464
1482
عنوان

چجوریی مخ پسرو بزنم؟؟؟؟

360 بازدید | 63 پست

من مخ زدن والا بلد نیستم

ی پسری هس تو محل کار خیلی جذابه میدونم چش خیلیا دنبالشه... هم خوشم میاد ارش هم میترسم موفق نشم😑😑

خیلیا میدونم دنبالشن و خیلی تو محل کار سربزیره...چجوری مخشو بزنممممم...کمک 

سعی کن خودتو بیشتر جلوش نشون بدی

جوکر:چرا باید بابته رفتاره خشنم معذرت بخوام؟                   اونایی که منو به اینجا رسوندن                                       هیچوقت ازم معذرت نخواستن.

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1473

بیشتر و با جزئیات بگو تا کمکت کنیم. کجاها میتونی ببینیش؟ فرصت صحبت کردن داری باهاش؟ چقد با هم حرف زدین؟ 

آنکس که تو را شناخت جان را چه کند   فرزند و عیال و خانمان را چه کند    دیوانه کنی هر دو جهانش بخشی  دیوانه ی تو هر دو جهان را چه کند   
1432
1476
بیشتر و با جزئیات بگو تا کمکت کنیم. کجاها میتونی ببینیش؟ فرصت صحبت کردن داری باهاش؟ چقد با هم حرف زد ...

هفته ای سه روز اینا میبینمش در حد سلام و علیک و خسته نباشید من با بقیه همکارا خیلی راحتم با این نمیدونم چرا نیستم یعنی فرصتم خیلی پیش نمیادااا

این جواب نمیده چون مطمئنم‌ خیلیا دنبالشن و خودشو میگیره...چن وقتیه شکست عشقی خورده اونیکه میخواستش ا ...

خب برو بهش بگو غصه نخور یکی بهترش پیدا میکنی (و به خودت اشاره کن🤣🤣)حتما لیاقتت نداره بی لیاقت که رفته زن یکی دیگه شده تو بگرد یکیو پیدا کن که واقعا دوستت داشته باشه

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🙏🏻🌹رب لا تزرنی فردا و انت خیر الوارثین🌹🙏🏻کاش یوزارسیف میومد عباشو رو منم مینداخت بعد که برمیداشت من لاغر و خوش هیکل میومدم بیرون با گریه میگفتم:"با من چه کردی یا نبی؟دنبه هایم کو؟🤣                                             نمیدونم مادر میشم یا ن،اما اینو خوب میدونم خدا همیشه هوامو داره و نمیزاره بنده ش آرزو به دل بمونه.خدایا شکرت بخاطر همین که تنه خودمو خانوادم سالمه.یه روزی بچه هم میاد🥰🙏🏻تیکر تولد همسرمه😍💞میمونم کنارت درست مثل سایه ات😍 از امروز تا هروز تا اوووون بی نهاااایت😍 نمیگیره هیچکس جای خاکههه پاتو😍 نمیمیره این عشق قسم میخورم😍 تا روزی ک قلبم هنوز میزنه 😍تا وقتی ک جونی توی این تنه😍 تو روزای خوب تو روزای بد همیشه باهاتم قسم میخورم😍😍😍
خب برو بهش بگو غصه نخور یکی بهترش پیدا میکنی (و به خودت اشاره کن🤣🤣)حتما لیاقتت نداره بی لیاقت

خخخخ قضیه این خودش ب اون دختره خیانت کرده اونم سریع ازدواج کرده در واقع مقصر خودشه

این جواب نمیده چون مطمئنم‌ خیلیا دنبالشن و خودشو میگیره...چن وقتیه شکست عشقی خورده اونیکه میخواستش ا ...

ازهمچین ادمی فقط فرارکن فراررررررپسراوقتی شکست عشقی بخورن اکثرشون لاشی میشن ومیخواان عقده خالی کنن سربقیه دختراچه کسیم بهترازشماک میخوای خودتوبهش نزدیک کنی اخرش شکست واشک وافسردگیه تجربشودارم اینومنی بهت میگم ک پنج سال پای یه ادم لاشی موندم اخرشم ولم کرد

1457