2733
2734

جوری که نفس کشیدن براتون سخت باشه جوری که حس کنید انقدر فشار روتونه که هر لحظه روح از بدنتون میخواد جداشه ........ ؟ چکار میکنید اروم شید ......

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اهنگ غمگین و گریه کردن وحشتناک 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

نمیدونم شما تا چه حد فشار روتون بوده. ولی من چند سال درگیر اضطراب بودم. با آشپزی و موسیقی خودم بهتر کردم. یوگا رو هم پیشنهاد میکنم

شما دچار حملات  پنیک  شدین؟

آنکس که تو را شناخت جان را چه کند   فرزند و عیال و خانمان را چه کند    دیوانه کنی هر دو جهانش بخشی  دیوانه ی تو هر دو جهان را چه کند   
2738
نمیدونم شما تا چه حد فشار روتون بوده. ولی من چند سال درگیر اضطراب بودم. با آشپزی و موسیقی خودم بهتر ...

چه نشانه هایی داره این حملات

انسان ها همان چیزی هستند که در آینه می بینند😎🥺😔

ادما اوایل نسبت به مشکلاتشون گریه میکنن

بعدش فقط ناراحت میشن

بعدش میخندن

بدترین قسمت اخرشه که بیخیال میشن

اموزش زبان ترکی استانبولی میدم،اگر دوست داری این زبان زیبا رو یاد بگیری بهم درخواست دوستی بده.
2706