2737
2734
عنوان

بچه ها کی جریان مادام‌ دی یادشه ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 230 بازدید | 25 پست

من یادمه 

خب همش خالی بندی بود و سرکارمون گذاشت چندماه عوضی

نینی یارم فهمید حرفاش دروغه قطع کاربریش کرد معلوم نیس الان بایه کاربری دیگه داره میچرخه

اکثرا میگفتن مرد بوده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من یادمه  خب همش خالی بندی بود و سرکارمون گذاشت چندماه عوضی نینی یارم فهمید حرفاش دروغه قطع ک ...

اره مرد بود. توی یه سایت دیگه ظاهرا مسخره میکنه نی نی سایتیارو و میگه ازشونم پول گرفتم.  لینکشو دو سال پیش یکی از بچه ها گذاشت منم رفتم خوندمش. بچه های نی نی سایت رفته بودن بد و بیراه و فحش میدادن بهش اونم میخندید میگفت بابا واسه خنده گذاشتمتون سرکار!

شیطونکی سابق هستم. چرا گزینهِ کشور،  فقط امریکا و ایرانه ؟؟ من اهل هیچکدام نیستم. من اهل دلم 😐
اره مرد بود. توی یه سایت دیگه ظاهرا مسخره میکنه نی نی سایتیارو و میگه ازشونم پول گرفتم.  لینکشو ...

بعد کاشف به عمل اومد یه‌ کاربری دیگه به اسم پدرام داشت نی نی یار گفت

یه نخ سیگار 500 تومانی گند میزنه به بوی عطر 6 میلیونی حواستون باشه با کی ، به کی خیانت میکنین...
چقدر کمک کردی بهش

یه کاربری تاپیکش درباره برنجش بود که خراب شده. من رفتم خصوصیش گفتم اونو نخور خرابه. شماره کارتتو بده برات بریزم پول. ۷۰ ریختم.

چند بار دیگه پیام داد منم کمکش کردم. کمتر و بیشتر از ۷۰.

دیدم داره هر روز بیشتر میشه گفتم ادرستو بده معرفیت کنم. نداد و طفره رفت.

البته مادام نبودااا. یه کاربر معمولی بود . 

دیگه پول نریختم براش. 

واسه سال ۹۵هست این قضیه

شیطونکی سابق هستم. چرا گزینهِ کشور،  فقط امریکا و ایرانه ؟؟ من اهل هیچکدام نیستم. من اهل دلم 😐
2738
من یادمه. ب نظرم مرد بود. .. ولی فک میکنم واقعا تو استکهلم زندگی میکرد

اره دیگه مرد بود 🥶🥶

یه نخ سیگار 500 تومانی گند میزنه به بوی عطر 6 میلیونی حواستون باشه با کی ، به کی خیانت میکنین...