2726

کسی نمیدونه دیگه چیشد؟ خبری ازش نشد؟ 

خیلی عجیب غریب بود واسم. 

الان یهو یادم اومد...

یه نخ سیگار 500 تومانی گند میزنه به بوی عطر 6 میلیونی حواستون باشه با کی ، به کی خیانت میکنین...

من یادمه

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
همون ک بامیمون سرکارمیذاش مثلا میمون داش؟😏😏😏

نه بابا اون‌ نه 

اون که عددی نبود 

یه نخ سیگار 500 تومانی گند میزنه به بوی عطر 6 میلیونی حواستون باشه با کی ، به کی خیانت میکنین...
اسمش اشناهه برام  اما یادم نیست

همونکه گفت مریضم و بچه ها براش پول جمع کرده بودن بعدا فهمیدن دروغ گفته. جنسیتشم فکر کنم الکی گفته بود زن .

شیطونکی سابق هستم. چرا گزینهِ کشور،  فقط امریکا و ایرانه ؟؟ من اهل هیچکدام نیستم. من اهل دلم 😐
دیگه داستانش که همونموقع تموم شد.  مگه بازم اومده؟؟

نمیدونم حسم میگم هست هنوز 

همونکه گفت مریضم و بچه ها براش پول جمع کرده بودن بعدا فهمیدن دروغ گفته. جنسیتشم فکر کنم الکی گفته بو ...

وای از این ادما چقد زیادن 

یه سری یه نفر تلگرام همین  جوری بهم گفت اشکم در اومد براش 

بعد بهم گفتن همش دروغ

خداازش نگذره چقدر من پیگیرش بودم وقتی فهمیدم خالی بسته شکست عشقی بدتربود😏😂

😂😂

وای از این ادما چقد زیادن  یه سری یه نفر تلگرام همین  جوری بهم گفت اشکم در اومد براش  ...

من به یه نفر چند بار کمک کردم سال ۹۵

بعد وقتی دوباره درخواست کرد بهش گفتم ادرسشو بده معرفیش کنم به یه خیر. نداد و طفره رفت‌ فهمیدم اونهمه وقت الکی پول میدادم بهش.

شیطونکی سابق هستم. چرا گزینهِ کشور،  فقط امریکا و ایرانه ؟؟ من اهل هیچکدام نیستم. من اهل دلم 😐
2706