2410
2553

سلام ،نامزد هستم و فعلا نمیتونم بارداری داشته باشم ،درگیره پلی کیستیک شدم ریزش موهای شدیدی دارم تیرگی پوست هم پیدت کردم پوستم هم بهم ریخته میشه دکتر فوق تخصص که عالی درمان کنه معرفی کنیپ ،ترس دارم که باز سیپروتون بخورم سه ماه میخوردم ،دکتر میگفت زودتر ازدواج کنی  اگر میخای راحت شی  از شر کیستت و عوارضش باردار شی خوب میشی، ولی فعلا میخام از عوارضش راحت شم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
والا ما باردار شدیم همین آش همین کاسه اس

ازمایشاتون مشکل هورمونی داره؟؟ من در عرض یک هفته پلی کیست شدم از استرس های فوق العاده شدید جور که موهای سرمم سفید قسمته شقیقه ها در یک هفته برا همین چنتا دکتری که رفتم همه به اتفاق این حرفو زدن

2714
ببین اون درمان قطعی فکر نکنم داشته باشه

برا من داره چون قبلش استرسهای خیلی شدیدی داشتم که حتی موهای قسمته شقیقمم سفید شدن یباره همون زمان هم پلی کیستیک شدم چون هر شیش ماه سونوی شکم همیشه میدادم نرمال بود تا زمانه اون استرسها بعد اونا اومد سراغم

من از ۱۴ سالگی دارم

شما ژنتیکی داشتی پس عزیزم که بعد از زایمان باز هم تشکیل شده ،من قبل از اون هر شیش ماه یه سونو شکی چکاب میکردم هیچوقت هم نداشتم اما استرسای خیلی خیلی شدیدی داشتم که تو اون چند روز انقدر شدت داشت که حتی موهای قسمته شقیقه هام کناره ها سفیدی زیادی پیدا کرد و اون قسمت ها سفیدی یبارشون از اعصاب و استزس هست تو همون چندین روز هم بدنم بهم ریخت افت فشار پیدا کرده بودم دکتر رفتم فرداش درد شدید شکم که گفتن از شدت استرس و ناراحتیت رودت هم عصبیرشده و چند روز بعد هم پلی کیستیک،حالا هم ریزش مو هم بند نمیاد و دکتر گفت ریشه ی ریزش موهات و پلی کیستیکت استرسیه باردار شو زایمان کن همه ی اینا برطرف شه 

من از ۱۴ سالگی دارم

تغذیه هم خیلی رو شما تاثیر داره تغذیه اشتباه کمک میکنه که کیستا دوباره بیاد سراغتون یا شدتش بیشتر شه ،سردیجات نخور تو قاعدگی اصلا ،تو پاییز و زمستونم سردیجات نخور ،چای قهوه نخور یبار در هفته ،زیر نافتو قسمته تخمدان هارو بادکش سرد لغزنده کن،فست فود سرخ کردنی نخور ،نون سفیدسیب زمینی ماکارونی نخور ،شیرینیجات مطلقا نخور

تغذیه هم خیلی رو شما تاثیر داره تغذیه اشتباه کمک میکنه که کیستا دوباره بیاد سراغتون یا شدتش بیشتر شه ...

بله من با رعایت غذایی باردار شدم بدون هیچ دارویی سردیجات حذف کردم گرمیجات خوردم چون رحم سرده امکان باردار شدن نیست 

🤍
بله من با رعایت غذایی باردار شدم بدون هیچ دارویی سردیجات حذف کردم گرمیجات خوردم چون رحم سرده امکان ب ...

خوب کردی عزیزم سردیجات کلا نخور چون برا شما از سن ۱۴ سالگی هم داشتی ارثیه ،بادکش لغزنده تخمدان با روغنای گرم مث باذوم بابونه و... بزن اینترنت ویدئوش رو ببین بادکش لغزندرو یاد بگیر در هفته نیم ساعت انجام بده سه مرتبه اونموقع میفهمی که چقدر خوبه ،سوسیس کالباس هم اصلا نخور،ریزش مو داشتی؟

خوب کردی عزیزم سردیجات کلا نخور چون برا شما از سن ۱۴ سالگی هم داشتی ارثیه ،بادکش لغزنده تخمدان با رو ...

نه اصلا نمیخورم به معده ام هم نمیسازه امتحان میکنم من سر بارداریم موهام ریخت البته جلوی موهام کم شده بچه بودم زیاد بود من موی زاید دارم ریش دارم الانم لیزر میرم 

🤍
2706