2726
عنوان

شوهرم راضی نمیشه بچه دار بشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 5152 بازدید | 38 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عملیش میکنم ببینم چی میشه

منم شوهرمو اینطوری شل کردم ولی موافقت اصلیش بخاطر حرف دکترم بود که گفت هر چه زودتر بهتر البته مشکل خاصی نداریم چون رحمم کیست آورده بود گفتش منم گنده اش کردم دیگه 😉😂

خلو چلم نیستم.🤣🤣🤣

البته هنوز اقدام نکردم کارای قبل اقدامو دارم انجام میدم. قرصو آزو. دندونپزشکو اینا

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
2728
اول راه قولای الکی زیاد میدن مردا مهم پایبند بودن ب قولاشونه

خب شناخت برای همینه گلم،

اولش حرف و قوله، ولی وقتی ی مدتی میگذره فرق بین حرف و قول از کردار طرف مشخص میشه

من خودم دو سال و خورده وقت گذاشتم و البته بعد از ازدواج بیشتر ایمان اوردم بهش

یه چیز میگم این مساله براقبل از ازدواجه باید سنگاتونو وا میکندید دوست عزیز ..بعد حالام که نمیخواد اصلا گیرنده فردا تا بخوای بگی خسته ام یافلان کارو نکردم بخاطره بچه میگه خودت خواستی یا به من مربوط نیست و..

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!

همسن منی استارتر حالا من دودلم همش میترسم از مسءولیت بچه از دوران بارداری از سلامت بچه مخصوصا ..خیلی مشکلات دیگه خوشبحالت که واقعا میدونی باید بچه بیاری و این نیاز عاطفیو توی خودت دیدی 

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!
من هیچ لذتی از زندگیم نمیبرم شاید واسه همین دلم بچه میخواد انگار یک دلخوشی تو دنیا واسم ایجاد میشه

منم خودم عاشق بچه ام ولی خب

باید ببینم خدا چی میخواد🙂

هواتو از سرم بیرون نکردم تو تنها حسرتم روی زمینی😔