2410
2553
عنوان

شوهرم راضی نمیشه بچه دار بشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 5114 بازدید | 38 پست

خب این مسائل رو باید قبل از ازدواج مطرح و از سلایق و عقاید هم مطلع می شدید

مسائلی مثل روابط جنسی، میزان تمایل، خواستن با نخواستن بچه، سبک و سیاق زندگی، نگاه مرد به تامین مالی زن سوای مخادج خونه، میران مشغله و فرصت برای خانواده و ... واقعا باید  قبل از ازدواج بررسی و تصمیم گیری بشه 

تا بعد از ازدواج تو عمل انجام شده قرار نگیریم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم اگه زیر بیست و پنجی زیاد عجله نکن.اگه به زور راضی شه کمک حالت نمیشه تو بارداری و بچه داری ها

بچه خیلی مسیولیت داره.خرج داره.شب بیداری.خستگی.از زندگیتون لذت ببرید

ولی قبلش چکاپ کنید با خیال راحت جلوگیری کنید

خدایا کودکم منتظر است تا او را به من برسانی،،،،او دستان مرا میخواهد و من بوی تنش را،،،،خدایا،،،،،
2720

یه سالهایی من بچه میخواستم همسرم مخالف بود 

الان اون میخواد من مخالفم 

هر کاری و هر چیزی سن و انرژی خودش رو میخواد 

نمی فهمم چرا آقایون درک نمیکنن

خانوم ها تا یک سنی حوصله و انرژی دارن.و از یک جایی به بعد دیگه از لحاظ فیزیکی هم سخت میشه 

برید مشاور . نه برای اصلاح نظر ایشون . برای اینکه همه جوانب این تصمیم رو با خودتون بررسی کنه . اون وقت مسؤلیت پذیرفتن آگاهانه میشه 

عزیزم اگه زیر بیست و پنجی زیاد عجله نکن.اگه به زور راضی شه کمک حالت نمیشه تو بارداری و بچه داری ها ...

من یکی دارم؛الان ۲۶ هستم امشب دوباره خانواده شوهر گیر دادن یه بچه بیارین سنتون میره بالا؛الان دختر خودش دوسال از من کوچیکتره ۲۴تازه میخواد عقد کنه

باید فقط به خدا پیله کرد زیرا فقط با اومیتوان پروانه شد😍😍
2714
یه سالهایی من بچه میخواستم همسرم مخالف بود  الان اون میخواد من مخالفم  هر کاری و هر چیزی ...

دقیقا مشکل منم اینه

من اگه الان اوردم ک اوردم 

نیارم مطمئنم ۳ ۴ سال دیگه اون التماس منو باید کنه

فقط دلم میسوزه موقعی ک ب وجود بچه از همه نظر مخصوصا روحی نیاز داشتم نذاشت

مامان منکه میگه بدبختی اگه دلت بچه بخواد جز پیر شدن و اذیت و استرس چیزی نداره بشین از زندگیت لذت ببر

من هیچ لذتی از زندگیم نمیبرم شاید واسه همین دلم بچه میخواد

انگار یک دلخوشی تو دنیا واسم ایجاد میشه

یعنی چجوری متاسقانه مشکل من اینه ک نمیتونم مثل خودش باشم

یه چند روز ساکت باش و خودت رو متفکر نشون بده

تا یکی دو روز اگه ازت پرسید چی شده بگو هیچی دارم در مورد یه موضوع فکر میکنم تا تصمیم بگیرم

روز سوم بهش بگو عزیزم من خیلی فکر کردم حق با توئه الان بچه زوده منم دیگه نمیخوام خودم رو درگیر کنم به نظرم بمونه واسه سال ۱۴۰۶ یا شایدم بیشتر ...

اگه هم به شوخی تو روابطتون گفت دیگه نمیخوای و این حرفا ... بگو نه و مخالفت کن تا فک کنه تصمیمت جدیه 

مطمئن باش به هفته نکشیده خودش پیشنهاد میده 

دقیقا مشکل منم اینه من اگه الان اوردم ک اوردم  نیارم مطمئنم ۳ ۴ سال دیگه اون التماس منو باید ...

شما سنی نداری 

لجبازی نیستش که 

بهترین کار یک مشاور دونفره رفتن هست 

کسی که بی طرف باشه و مساله رو و مسؤلیت هاش رو و شرایط رو بشکافه و آگاهی بده

2706