1507
1411
عنوان

شوهرم راضی نمیشه بچه دار بشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 328 بازدید | 37 پست

یه سالهایی من بچه میخواستم همسرم مخالف بود 

الان اون میخواد من مخالفم 

هر کاری و هر چیزی سن و انرژی خودش رو میخواد 

نمی فهمم چرا آقایون درک نمیکنن

خانوم ها تا یک سنی حوصله و انرژی دارن.و از یک جایی به بعد دیگه از لحاظ فیزیکی هم سخت میشه 

برید مشاور . نه برای اصلاح نظر ایشون . برای اینکه همه جوانب این تصمیم رو با خودتون بررسی کنه . اون وقت مسؤلیت پذیرفتن آگاهانه میشه 

عزیزم اگه زیر بیست و پنجی زیاد عجله نکن.اگه به زور راضی شه کمک حالت نمیشه تو بارداری و بچه داری ها ...

من یکی دارم؛الان ۲۶ هستم امشب دوباره خانواده شوهر گیر دادن یه بچه بیارین سنتون میره بالا؛الان دختر خودش دوسال از من کوچیکتره ۲۴تازه میخواد عقد کنه

باید فقط به خدا پیله کرد زیرا فقط با اومیتوان پروانه شد😍😍

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1436
یه سالهایی من بچه میخواستم همسرم مخالف بود  الان اون میخواد من مخالفم  هر کاری و هر چیزی ...

دقیقا مشکل منم اینه

من اگه الان اوردم ک اوردم 

نیارم مطمئنم ۳ ۴ سال دیگه اون التماس منو باید کنه

فقط دلم میسوزه موقعی ک ب وجود بچه از همه نظر مخصوصا روحی نیاز داشتم نذاشت

مامان منکه میگه بدبختی اگه دلت بچه بخواد جز پیر شدن و اذیت و استرس چیزی نداره بشین از زندگیت لذت ببر

من هیچ لذتی از زندگیم نمیبرم شاید واسه همین دلم بچه میخواد

انگار یک دلخوشی تو دنیا واسم ایجاد میشه

یعنی چجوری متاسقانه مشکل من اینه ک نمیتونم مثل خودش باشم

یه چند روز ساکت باش و خودت رو متفکر نشون بده

تا یکی دو روز اگه ازت پرسید چی شده بگو هیچی دارم در مورد یه موضوع فکر میکنم تا تصمیم بگیرم

روز سوم بهش بگو عزیزم من خیلی فکر کردم حق با توئه الان بچه زوده منم دیگه نمیخوام خودم رو درگیر کنم به نظرم بمونه واسه سال ۱۴۰۶ یا شایدم بیشتر ...

اگه هم به شوخی تو روابطتون گفت دیگه نمیخوای و این حرفا ... بگو نه و مخالفت کن تا فک کنه تصمیمت جدیه 

مطمئن باش به هفته نکشیده خودش پیشنهاد میده 

دقیقا مشکل منم اینه من اگه الان اوردم ک اوردم  نیارم مطمئنم ۳ ۴ سال دیگه اون التماس منو باید ...

شما سنی نداری 

لجبازی نیستش که 

بهترین کار یک مشاور دونفره رفتن هست 

کسی که بی طرف باشه و مساله رو و مسؤلیت هاش رو و شرایط رو بشکافه و آگاهی بده

1334
عملیش میکنم ببینم چی میشه

منم شوهرمو اینطوری شل کردم ولی موافقت اصلیش بخاطر حرف دکترم بود که گفت هر چه زودتر بهتر البته مشکل خاصی نداریم چون رحمم کیست آورده بود گفتش منم گنده اش کردم دیگه 😉😂

خلو چلم نیستم.🤣🤣🤣

البته هنوز اقدام نکردم کارای قبل اقدامو دارم انجام میدم. قرصو آزو. دندونپزشکو اینا

توی بازی زندگی وسط همه مشکلات یاد گرفتم که:😍شیطان همه تلاششو میکنه تا آدمو از خدا خسته کنه و خدا همه تلاشش رو میکنه تا بهتر از اونی که آدم فکر می کنه ولو کمی دیرتر بهش بده😍😍😍😊اونی که این وسط از بازی صبر خسته بشه خدا و ایمانشو به شیطان باخته😣 و اونی که از حکمت خداوند در برابر شیطان دفاع کنه و زیر بار حرف شیطان نره پیش خدا عزیزتره و به جز خواسته ای که شاید بهترش برآورده شده ایمانشم داره و شرمنده ی مهربونترین عالم نیست.😍😍💓💓🌹سعی کن تو برنده این میدان باشی نه مثل کسایی که همه چیزشونو به خاطر صبور نبودنشون باختن.❤ خدا بخیل نیست.خودتو بخاطر درک نکردن حکمت خدا یتیم نکن. آدم از خدا یتیم بشه بد دردیه😔😔😔 لطفا برای باردار شدنم یه صلوات بدین. ممنون میشم.🌹
اول راه قولای الکی زیاد میدن مردا مهم پایبند بودن ب قولاشونه

خب شناخت برای همینه گلم،

اولش حرف و قوله، ولی وقتی ی مدتی میگذره فرق بین حرف و قول از کردار طرف مشخص میشه

من خودم دو سال و خورده وقت گذاشتم و البته بعد از ازدواج بیشتر ایمان اوردم بهش

1474

یه چیز میگم این مساله براقبل از ازدواجه باید سنگاتونو وا میکندید دوست عزیز ..بعد حالام که نمیخواد اصلا گیرنده فردا تا بخوای بگی خسته ام یافلان کارو نکردم بخاطره بچه میگه خودت خواستی یا به من مربوط نیست و..

آسمونشم بگیری این پرنده مردنی نیست....

همسن منی استارتر حالا من دودلم همش میترسم از مسءولیت بچه از دوران بارداری از سلامت بچه مخصوصا ..خیلی مشکلات دیگه خوشبحالت که واقعا میدونی باید بچه بیاری و این نیاز عاطفیو توی خودت دیدی 

آسمونشم بگیری این پرنده مردنی نیست....
من هیچ لذتی از زندگیم نمیبرم شاید واسه همین دلم بچه میخواد انگار یک دلخوشی تو دنیا واسم ایجاد میشه

منم خودم عاشق بچه ام ولی خب

باید ببینم خدا چی میخواد🙂

هواتو از سرم بیرون نکردم،تو تنها حسرتم روی زمینی😔