2737
2734
چرا دعوا ميكنيد همش جبهه گيري خوب اگه هركدوم حرفتون درسته دلايل خودتونو بيارين 

گلم من گفتم چون پسره زشته دیگ نباید کسی محلش بده

بهشون بر خورده اسی جون گفتن ایشالا داداشت

ب شوخی ردش کردم ک داداشم زن داره زن دوم نمیخاد

حالا میگ ایشالا پسرایندت واقعا ینی چی این حرفا

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منکه نمیدونم واسه پول زنش شده یا چی.

ولی دختره شورشو در آورده.از فردای ماه عسل پیجش پره تبلیغ یعنی هرروز راحت دو سه تارو میزاره.

این شوهرشم ول کنه خودش ماهی ۳۰ ۴۰ تومن از پیجش در آمد داره

تیکر به وقتِ کنکور ارشد😁
رو حرفم موندم اخه چ ربطی داره مگ پسره ی زن زشت گرفته ک میگی داداشت بگیره عقده ای

خوب مگه زن و مرد آدم نیستن  پس این حق میدی که مرد باید همکاری بکنه ای جانم

پس زن جماعت حق نداره چ زشت چه خوشگل بی ادب  بی فرهنگ ،،

😂😂😂😂😂😂

2731
خوب مگه زن و مرد آدم نیستن  پس این حق میدی که مرد باید همکاری بکنه ای جانم پس زن جماعت حق ندار ...

عزیزم تو با فرهنگی 

منو ریپ نکن دیگ

معلوم نیس چی میگی

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵

طرف تو اينستا با اين ازدواجش به همه چيز داره ميرسه اونوقت اينجا ما همه جوره حواله ي هم ميديم ما به حاشيه ها دامن ميزنيم امثال اين سلبريتي ها و دوليبتريها هم نونشو ميخورن بعد اينجوري ميشه كه از مملكت ٨٠ميليوني دولت ميگه ٦٠ميليون نيازمند بسته حمايتي هستند 

2738

درسته قیافه هاشون خیلی غیر عادیه اما خب یک بیماری دارن پدرشونم نرماله و با مامان این اقا ازدواج کرده البته این اقا اعتماد بنفسش‌ بالا بود پس حتما کسیو پیدا میکرد خودش که میگفت خیلی وضعش خوب نبوده بعد بعضی ها کریچر خواه هستن و قیافه و چیزهای عجیبو میپسندن حتی جاذبه ی جنسی داره واسشون ریشه ی همه چیز بیشتر در روان ادمهاست تا پول

عزیزم تو با فرهنگی  منو ریپ نکن دیگ معلوم نیس چی میگی

والا ما جسارتی نکردیم 

خدا عقل به آدم داده حالا مگه به حرف من پسر شما همچین زنی میگیره

فقط خواستم درک کنی حرف من خیلی سخت

من مثلاطرف همسرش فلج شده مجروح جنگی یا چند سال بعد ازدواج دیگر زیبای یا سلامتش از دست میده

ولی این یک داستان دیگست

2706