2733
2734
بله چهره معمولی نه این 

تو چرا حرص میخوری؟

مگه اومده خواستگاری تو؟

جوانه میزنم  🌱به روی زخم بر تنم فقط به حکم بودنم ک من زنم،زنم،زنم،...چو هم صدا شویم و پا به پای هم رویم و دست به دست هم دهیم و از ستم رها شویم،🤍جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری، نه  سنگ و سارها،نه پای چوبه دارها نه گریه های بارها،نه ننگ و عارهاا..جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری😍😍😍❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم یک دوست دارم 206 داره تو شهر میچرخه مهمونی یا مسافرت شاسی بلند و خیلی دیگه چندتا ماشین دارن

بهش نميومد پولدار باشه يه ساعت معمولي و يك تيپ خيلي معمولي

عصر باشد وتو باشي يه فنجان چاي داغ😍
2738
من هيچوقت گزارش نميزنم مگر اينكه استارترش بخواد

چقدر خوب بود ادما بهم یاد میدادن مسخره کردن درست نیست گذاشتن این عکس به تنهایی خیلی بنطرم حرکت بدیه و ادامه دار شدن این تایپیک شاید یک درصد دل کسی و به رنج بیاره

چقدر خوب بود ادما بهم یاد میدادن مسخره کردن درست نیست گذاشتن این عکس به تنهایی خیلی بنطرم حرکت بدیه ...

فازت چی  چی گفتیم مگه

فقط نظر دادم

گفتم بمیرم بخاطر پول زنش نمیشدم نگفتم بخاطر پول زنش شده بعدشم باباش تاجر از خدا میخوام واقعا روشنفکر باشی نه اینکه اداشو دربیاری

2706